303832

رشد 70 درصدی اعتبارات هرینه‌ای خراسان رضوی در سال جاری

تصویر رشد 70 درصدی اعتبارات هرینه‌ای خراسان رضوی در سال جاری
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی گفت: اعتبارات هزینه‌ای استان نسبت به مدت مشابه ابتداء سال گذشته حدود ۷۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش پرسون از خراسان رضوی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی این استان گفت: اعتبارات هزینه‌ای استان نسبت به مدت مشابه ابتدا سال گذشته حدود ۷۰ درصد رشد داشته و سهم خراسان رضوی از اعتبارات هزینه‌ای در میان استان‌های کشور حدود ۵.۷ درصد است.

رضا جمشیدی در خصوص اعتبارات ابلاغ شده به استان برای سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: اعتبارات ابلاغ شده به استان برای سال جاری تغییراتی را نسبت به سال قبل دارد. در بحث درآمدها سهمی که برای وصول درآمدها برای خراسان رضوی در میان استان‌های کشور مشخص شده است ۶,۸۰۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: اعتبارات هزینه‌ای استان ۱,۲۶۰ میلیارد تومان است و حدود ۷۰ درصد نسبت به مدت مشابه ابتدا سال گذشته رشد دارد. این رشد به خاطر کسری‌هایی بود که در سال گذشته داشته‌ایم و در انتهای سال تأمین شده بود. سهم خراسان رضوی از اعتبارات هزینه‌ای در میان استان‌های کشور حدود ۵.۷ درصد است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور برای خراسان رضوی ۶۶۶ میلیارد تومان شده است که نسبت به رقم ۳۸۰ میلیارد تومان در سال گذشته دارای رشد قابل ملاحظه‌ای است.

منبع:مهر

| 303832