303418

رامین رضاییان به پرسپولیس برمی گردد!

تصویر رامین رضاییان به پرسپولیس برمی گردد!
رامین رضاییان که در بازی رفت مقابل بحرین در ترکیب اصلی تیم ملی بود برای دیدار برگشت حتی به اردوی تیم ایران دعوت هم نشد.

به گزارش پرسون، مدافع راست فیکس تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت های آسیا هرگز فکرش را نمی کرد با روی کارآمدن دراگان اسکوچیچ حتی دعوت به تیم کشورمان هم برای او آرزو شود!

درمورد دعوت نشدن رامین رضاییان به تیم ملی کشورمان روایت های مختلفی به گوش می رسد. از ماجرای انتشار یک فیلم جنجالی بگیرید تا مشورت برانکو به اسکوچیچ و... که هنوز هیچ یک نه تأیید شده است و نه تکذیب!

هر چه هست این مدافع راست ۳۱ ساله با قابلیت های تهاجمی بالا به تیم ملی دعوت نمی شود و بعضا شاهد حضور بازیکنانی غیرتخصصی (جعفر سلمانی و سیامک نعمتی) در این پست است.

درهمین ارتباط شنیدیم بازیکن فصل گذشته السیلیه قطر تصمیم به بازگشت گرفته است.

او که با قراردادی ۲ ساله به الدحیل پیوسته بود پس از ناکامی در این تیم به السیلیه رفت اما عدم دعوت به تیم ملی باعث شده است تصمیمات جدیدی بگیرد یا حداقل به پرسپولیس فکر کند.

شاید رامین رضاییان به این موضوع فکر می کند که اگر در پرسپولیس توپ می زد الان فشار هواداران این تیم اجازه نمی داد دراگان اسکوچیچ به راحتی او را نادیده بگیرد.

مضاف براینکه چنانچه تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کند، رامین رضاییان می تواند دومین جام جهانی عمر ورزشی خودش را تجربه کند و این رؤیا با پرسپولیس محتمل تر(!) خواهد بود.

فراموش نباید کرد درحال حاضر وریا غفوری نزدیک ترین رقیب سال های اخیر رامین رضاییان در تیم ملی هم توسط دراگان اسکوچیچ دعوت نمی شود.

صادق محرمی پس از کوچ به کرواسی با نزول عجیبی روبرو شده و سیامک نعمتی هم بیشتر یک هافبک نفوذی و تکنیکی است تا مدافع راست و همه این موارد رامین رضاییان را ترغیب به بازگشت می کند.

شاید در این میان سئوالی پیش بیاید که نظر یحیی گل محمدی چیست؟

سرمربی پرسپولیس علاقه زیادی به سبک فوتبال رامین رضاییان و اصولا مدافعان کناری دارد که بیشتر میل به نفوذ و بازی در زمین حریف داشته باشند.

پرسپولیس درحال حاضر مهدی شیری را در اختیار دارد که تنها مدافع راست تخصصی این تیم است. پُست اصلی سیامک نعمتی هافبک راست و هجومی است و خرید رامین رضاییان می تواند یک خرید مناسب برای پرسپولیس به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

| 303418