290525

مدیرعامل بانک ملت از فعالیت های گروه صنعتی فاتح بازدید کرد

تصویر مدیرعامل بانک ملت از فعالیت های گروه صنعتی فاتح بازدید کرد
مدیرعامل بانک ملت با حضور در جزیره کیش و شهر صنعتی عسلویه، از بخشی از فعالیت های گروه صنعتی فاتح بازدید کرد.

به گزارش پرسون، محمد بیگدلی در این سفر که بهمن اسکندری نایب رییس هیات مدیره، سیدابوطالب دیبایی و محسن خوارزمی معاونان مدیرعامل و هادی حطیم و علی اکبر صابریان مدیران امور وی را همراهی می کردند، از شرکت هلی کوپتری پاسکو در کیش که با دو ایستگاه هلی کوپتری با 15 هلی کوپتر جهت پشتیبانی از سکوهای گازی پارس جنوبی راه اندازی شده است، دیدن کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های این شرکت قرار گرفت.

مدیران ارشد بانک ملت همچنین با هلی کوپتر در محل سکوی گازی SPQ1 در خلیج فارس و میدان گازی مشترک با قطر حضور یافتند و از این مجموعه بازدید کردند.

سکوی گازی فاز یک پارس جنوبی (SPQ1) تنها سکوی مسکونی این میدان گازی مشترک است که عملیات تولید و بهره‌برداری سکوی اقماری فاز یک (SPD2) و سکوی فازهای دو تا 10 پارس جنوبی، به صورت کنترل از راه دور، از روی آن انجام می‌شود.

بر اساس این گزارش، این مجموعه متعلق به شرکت نفت پارس جنوبی است و گروه صنعتی فاتح به عنوان پیمانکار این سکو فعالیت می کند.

بیگدلی در این بازدید، با اظهار خرسندی از همکاری بانک ملت و گروه صنعتی فاتح، آمادگی این بانک را برای افزایش سطح تعاملات اعلام کرد.

مدیران ارشد بانک ملت همچنین با سفر به شهر صنعتی عسلویه و شرکت پتروشیمی تخت جمشید پارس، از فاز دوم این شرکت که با مشارکت گروه صنعتی فاتح به بهره برداری رسیده است و به زودی با حضور رییس جمهوری افتتاح خواهد شد، بازدید کردند.

این گزارش حاکی است، گروه صنعتی فاتح از مشتریان ارزنده بانک ملت در استان فارس محسوب می شود.

| 290525