288843

خدمات کلینیکی بهداری پاکسان ارتقاء می یابد

تصویر خدمات کلینیکی بهداری پاکسان ارتقاء می یابد
به منظور رفاه حال عمومی پرسنل پاکسان، خدمات کلینیکی بهداری این مجموعه توسعه می یابد.

به گزارش پرسون، حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، به الزام توجه بیشتر به امر پیشگیری و درمان بیماری ها اشاره کرد و گفت: با توجه به افزایش مشکلات سلامتی پس از شیوع کرونا در کشور و تعدد کارکنان حاضر در این شرکت تولیدی و این که سلامتی جسمی و روحی کارکنان پاکسان یکی از اولویت های مهم مدیران این مجموعه به شمار می رود، هماهنگی هایی انجام شده است تا پس از انجام اقدامات اولیه و به زودی، خدمات بهداری پاکسان افتتاح شود.

وی با اشاره به اهمیت توجه به سلامت در محیط کار یادآور شد: ما خود را در برابر تامین سلامت کارکنان مسئول و پاسخگو می دانیم. به این منظور، توسعه خدمات پزشکی واحد بهداری پاکسان در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه با موفقیت اجرائی شد تا همکاران ما بتوانند بخشی از مشکلات خود را داخل مجموعه مرتفع کنند.

مدیر عامل پاکسان با اشاره به افزایش کیفی خدمات درمانی سلامت محور به پرسنل افزود: این اقدامات با دیدگاه ارتقای سلامت و بهره‌وری در پاکسان برنامه ریزی و اجرائی شد و امیدواریم بتوانم با ارائه خدماتی شایسته و در شأن پرسنل این مجموعه گامی در جهت بهبود کیفی سلامت و زندگی آنان برداریم.

بقائی با تأکید بر این که تکریم پرسنل در این مرکز می تواند چشم اندازی روشن و عزت مندانه را برای شاغلین پاکسان ترسیم کند، یادآور شد: درمانگاه پیشین پاکسان به دلیل محدودیت فضا، امکان ارائه خدمات بیشتر و بهینه را نداشت اما با تغییراتی که بعد از نوسازی و بهسازی در این مجموعه صورت گرفت، فضایی مطلوب و مناسب تامین شد تا به این امر اختصاص یابد و در اختیار بهداشت و درمان پاکسان قرار بگیرد.

وی با اشاره به خدماتی که در درمانگاه تخصصی شهدای سلامت شرکت پاکسان ارائه می‌شود خاطر نشان کرد: در این درمانگاه پس از برآوردهای لازم و کارشناسانه، ارائه خدمات در بخش های تخصصی قلب و عروق، ارتوپدی، روانپزشک و داخلی قطعی شده است. متخصصین با حضور روزانه در این مرکز، به ارائه خدمات به همکاران پاکسان خواهند پرداخت و پرسنل می‌توانند بدون پرداخت وجه از این امکانات استفاده نمایند.

واحد بهداری این مجموعه با کادر متخصص و مجرب، مجهز به امکانات پیشرفته و به روز، آماده ارائه خدمات به همکاران است.

بقائی در ادامه به دیگر اقدامات صورت گرفته در پاکسان اشاره کرد و افزود: همچنین به دلیل تاثیری که نشاط فردی بر روحیه کاری دارد، در کنار این طرح، باشگاه ورزشی اختصاصی برای پرسنل این مجموعه، مزین به نام سردار شهید قاسم سلیمانی، نیز قابل بهره داری و استفاده کارکنان است.

از دیگر بخش های خدماتی که در اختیار کارکنان این مجموعه قرار خواهد گرفت، بخش آرایشگاه مردانه است که با استقبال بسیار زیادی مواجه شد.

شایان ذکر است که حسن بقائی از زمان حضور خود در پاکسان به عنوان مدیر عامل در کنار اصلاحات بنیادی، بهبود فرایند تولید و فروش و دیگر طرح ها و اقدامات توسعه ای در تمامی بخش ها، توجه ویژه ای به وضعیت رفاهی، معیشتی و تقویت توان مالی کارکنان دارد.

عملیات ساختمانی این بخش ها در ایام نوروز انجام گرفته و با اتمام این پروژه برای بهره‌مندی پرسنل آماده بهره برداری شد.

| 288843