287558

خالد قدومی در گفت و گو باپرسون:

پیشرفت های جبهه مقاومت مرهون زحمات شهید سلیمانی است

تصویر پیشرفت های جبهه مقاومت مرهون زحمات شهید سلیمانی است
نماینده جنبش حماس در تهران با بیان اینکه پیشرفت های جبهه مقاومت مرهون زحمات شهید سلیمانی است، گفت: گروه های مقاومت در مقابل جنایت های صهیونیست ها سکوت نمی کند.

خالد قدومی نماینده جنبش حماس در تهران در گفت و گو با خبرنگارگروه سیاسی پرسون، با اشاره به نقش موثر شهید سلیمانی در بالا بردن توانمندی جبهه مقاومت اظهار کرد: شهید سلیمانی دارای ابعاد مختلف شخصیتی بود و محبوبیت زیادی در بین نیروهای مقاومت دارد.

او با بیان اینکه شهید سلیمانی برادری بزرگ برای نیروهای مقاومت است، افزود: شهید سلیمانی در تجهیز جبهه مقاومت در حوزه نظامی بسیار تلاش کرد و پیشرفت های جبهه مقاومت مرهون زحمات شهید سلیمانی است.

خالد قدومی با بیان اینکه نیروهای مقاومت مستقل از کمک های خارجی است، افزود: شهید سلیمانی در آموزش نیروهای مقاومت نقش موثری ایفا کرد و تاکید داشت که بین گروه های مقاومت هیچ گونه اختلافی نباشد تا با وحدت با دشمن صهیونیستی مقابله و از آرمان های فلسطین عزیز دفاع کنیم.

او با اشاره به جنایت های اخیر رژیم صهیونیستی خاطر نشان کرد: گروه های مقاومت در مقابل جنایت های صهیونیست ها سکوت نمی کند و نیروهای مقاومت صهیونیست ها را ادب خواهد کرد.

| 287558