286568

نان آور سفره های خالی باشیم

تصویر نان آور سفره های خالی باشیم
نازک فردوس، مدیرعامل موسسه خیریه نیکان ماموت اعلام کرد: خیریه نیکان ماموت امسال نیز همچون سالهای گذشته آماده دریافت نذورات شما مومنان و روزه داران عزیز در ماه مبارک رمضان و رساندن آن به دست نیازمند واقعی است.

به گزارش پرسون، وی خاطر نشان کرد: شیوع کرونا و اعمال محدودیت های ضروری ناشی از آن، میزان مشارکت خیران و نیکوکاران در برپا کردن مراسم افطاری را کم کرده است.

این کمپین با نام،« نان_آور _ باش» فرصت مناسبی است برای آنکه اینبار سفره افطار شما گسترده تر از آنچه باشد که تا به حال بوده است تا خانواده های محرومی که تا به حال نمی شناختید از خان رحمت شما وعده ای سیر بخورند و به قدر همان وعده خریدار آبروی شما نزد خداوند باشند.

وی افزودند: ماه رمضان بهترین موقعیت است تا حال افرادی که در زندگی به اندازه ما خوش شانس نبوده اند را بهتر درک کنیم.

فرصت خوبیست تا فکر کنیم که ما برای معامله با خدا چه داریم که ارزشمند باشد؟ کمک به نیازمندان نوعی عبادت است و چقدر زیباست که در ماه میهمانی خدا «نان آور سفره های خالی» بودن را وظیفه خود بدانیم.

شما عزیزان نیز می‌توانید با مراجعه به وبسایت موسسه خیریه نیکان ماموت با این موسسه و اقداماتی که تا کنون انجام داده است، آشنا شوید و جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین ماه رمضان موسسه با شماره 021-22176001 تماس حاصل فرمایید. یا به وب‌سایت موسسه با آدرس زیر مراجعه کنید

www.nikancharity.org :وبسایت

@nikancharity:شبکه اجتماعی

| 286568