286304

نماینده مجلس در گفتگو با پرسون؛

نمره کابینه در بحث معیشتی نامساعد بود/ دولت دست در جیب مردم کرد

تصویر نمره کابینه در بحث معیشتی نامساعد بود/ دولت دست در جیب مردم کرد
ابراهیمی گفت: نمره دولت در وضعیت معیشتی مردم مشکل داشت. در بحث بورس دولت  دست در جیب مردم کرد و کمبود کسری خود را از بورس بدست آورد و مردم دچار معضل شدند.

یحیی ابراهیمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی پرسون در رابطه با ادعای جهانگیری بر بی اختیاری دولت، اظهارکرد: دولت با بیان اینگونه صحبت ها، می خواهد قسمت هایی از اداره کشور که ضعف و کوتاهی داشته را بر گردن دیگران بیندازد.

نماینده مردم دلفان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر رئیس جمهوری و تیم کاری او اختیاری نداشته اند، پس چرا در دور دوم ریاست جمهوری هم روی کار آمدند؟ عاشق چه مسائلی بوده که روی کار آمده است؟

این نماینده مجلس افزود: صحبت های جهانگیری توجیه پذیر نیست و حتی مردم عوام هم نمی پذیرند؛ در طول ۸ سال ظرفیت هایی که بوجود آوردند و مشکلاتی را که برای مردم ایجاد کردند، باید پاسخگو باشند.

وی در رابطه با بعد نظارتی مجلس بر عملکرد دولت، بررسی بودجه و فعالیت های دولت، بیان داشت: از روزی که فعالیت خود را آغاز کردیم، به دولت تذکرهایی دادیم. بنده رئیس ستاد کرونا بودم و نقدهایی نسبت به خود رئیس جمهور داشتم.

ابراهیمی در تبیین هدف دولت از اینگونه صحبت ها و ادعاها، اشاره کرد: به غیر از فرافکنی دلیل دیگری ندارد. دولت باید پاسخگوی ملت باشد و پاسخگوی وضعیت بد معیشتی مردم باشد.

این نماینده مجلس در رابطه با اینکه به عملکرد دولت چه نمره ای می دهید، گفت: نمره دولت در وضعیت معیشتی مردم مشکل داشت. در بحث بورس دولت دست در جیب مردم کرد و کمبود کسری خود را از بورس بدست آورد و مردم دچار معضل شدند.

نماینده مردم دلفان توصیه ای به مردم کرد و گفت: در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند و فردی را که اصلح است را انتخاب نمایند.

گفتگو از ساراپیرانه

انتهای پیام/

| 286304