284500

رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد:

جزئیات وضعیت طرح ترافیک تهران از فردا / همشهریان مدیریت سفر کنند

تصویر جزئیات وضعیت طرح ترافیک تهران از فردا / همشهریان مدیریت سفر کنند
سردار محمد حسین حمیدی، از لغو اجرای طرح ترافیک در شهر تهران به مدت یک هفته خبر داد.

به گزارش پرسون، سردار محمد حسین حمیدی ضمن بیان این خبر گفت: بنا به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، از فردا یکشنبه پنجم اردیبهشت ماه هزار و چهارصد، اجرای طرح ترافیک در شهر تهران به مدت یک هفته لغو می باشد.

سردار حمیدی با تایید این خبر گفت: با مصوبه ستاد ملی کرونا اجرای طرح ترافیک در پایتخت از فردا به مدت یک هفته لغو می باشد و این مصوبات برای پلیس لازم الاجراست.

وی گفت: همچنین برابر این مصوبه، تردد خودروهای شهروندان تهرانی در ساعات منع تردد شبانه از ساعت 22:00 الی 03:00 به موجب مصوبه قبلی که ممنوع اعلام گردیده بود، همچنان برقرار می باشد ولی در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان هزار و چهارصد، تردد مجاز بوده و شهروندان می توانند تنها در این سه شب در سطح شهر تهران تردد داشته باشند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: برابر این مصوبات ترددها از فردا در محدوده ی طرح ترافیک به مدت یک هفته مجاز گردیده و در سه شب قدر نیز منع تردد های شبانه لغو گردیده است ولی با این وصف باز هم از شهروندان تقاضا می شود تردد های خود را مدیریت کرده و از سفرهای غیر ضروری در سطح شهر بویژه هسته مرکزی شهر تهران، به منظور عدم گسترش ویروس کرونا و حفظ جان خود و دیگر شهروندان، جدا خودداری نمایند.

وی تصریح کرد: مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا قانون و برای پلیس راهور تهران بزرگ لازم الاجراست و پلیس در هر صورت مصوبات این ستاد را ملاک عملکرد خود قرار می دهد.

منبع: مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ

انتهای پیام/

| 284500