282136

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان هشدار داد:

برخورد جدی با مخدوش‌کنندگان پلاک خودروها

تصویر برخورد جدی با مخدوش‌کنندگان پلاک خودروها
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با اشاره به اینکه بعضی از افراد به منظور فرار از قانون نسبت به مخدوش کردن پلاک خودروهای خود اقدام می‌کنند گفت: چنین اقدامی به نوعی جرم محسوب شده و خاطیان به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

به گزارش پرسون از زنجان، سرهنگ عباس مظفری در رابطه با محدودیت تردد شبانه در استان زنجان، اظهار کرد: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ شب تا ۳ بامداد در همه شهرها با هر نوع رنگ‌بندی ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان تصریح کرد: در این خصوص از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۱ هزار خودرو متخلف در استان زنجان از طریق دوربین‌های پایش تصویری و عوامل پلیس راهور به مبلغ ۲ میلیون ریال جریمه شدند.

وی با بیان اینکه ورود و خروج خودروها از مناطق با رنگ‌بندی قرمز و نارنجی ممنوع بوده و متخلفان برابر قانون جریمه خواهند شد، افزود: برخی از افراد برای فرار از قانون، اقدام به دست‌کاری و مخدوش کردن پلاک خودروها می‌کنند که این عمل جرم بوده و عاملان به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

این مسئول با بیان اینکه افرادی که اقدام به تخلفات رانندگی می‌کنند در واقع حقوق شهروندی را زیر پا گذاشته‌اند، خاطرنشان کرد: ایجاد نظم ترافیکی مستلزم همکاری آحاد جامعه بوده و همه افراد باید در این راستا احساس مسئولیت داشته باشند.

منبع: ایسنا

| 282136