244960

عضو تیم ملی تنیس روی میز در گفت و گو با پرسون؛

تعویق المپیک برایم مهم نبود/ مرحله اول لیگ برتر را با استرس سپری کردیم

تصویر تعویق المپیک برایم مهم نبود/ مرحله اول لیگ برتر را با استرس سپری کردیم
عضو تیم ملی تنیس روی میز گفت: تعویق المپیک برایم مهم نبود اما امیدوارم دوستانم بتوانند در این رویداد مهم ورزشی شرکت کنند و عملکرد خوبی داشته باشند.

مهشید اشتری، بازیکن تیم شهر بابک تنیس روی میز بانوان در گفت و گو با خبرنگار پرسون درباره سطح فنی رقابت های سوپر لیگ بانوان اظهار کرد: سال سخت و بدون مسابقه‌ای را تا به امروز پشت سر گذاشتیم اما خوشبختانه با همت فدراسیون از اول دی ماه استارت مسابقات لیگ زده شد و پس از حدود یک سال دوری از اردو و مسابقات در یک رویداد حرفه‌ای خودمان را محک زدیم. مسابقات لیگ به هر جهت از نظر کیفی کارآیی همیشگی را نداشت. چرا که همه یکسال دور بودیم و حتی برای نخسین بار بود که مسابقات به صورت متمرکز برگزار می شد.

وی افزود: از اینکه در این شرایط کرونایی مسابقات متمرکز بود به سود همه شد و همه راضی بودیم. اما از نظر فشاری که روی بازیکنان و حتی تیم ها بود خیلی سخت گذشت. به ویژه مرحله نخست که بیشتر استرس باعث شده بود خیلی نتوانیم با تمرکز خوب بازی کنیم.

او ادامه داد: به هر حال این مدت دوری هم از نظر آمادگی روحی و هم از نظر آمادگی جسمانی سبب شده بود کیفیت لازم را نداشته باشیم. لیگ در دو مرحله رفت و برگشت برگزار شد، خوشبختانه تیم‌ شهر بابک هم با داشتن پنج ملی پوش در هر دو مرحله با اختلاف صدرنشین شد. قطعا با همین روند ادامه خواهیم داد تا روی سکوی قهرمانی بایستیم.

اشتری خاطرنشان کرد: در سطح باشگاهی برگزاری رقابت‌های لیگ خیلی در حفظ آمادگی روحی بازیکنان موثر بود اما لغو مسابقات جهانی همه را ناراحت کرد چرا که در سال‌های آینده ورودی به این مسابقات سخت‌تر خواهد بود. همه هدف ما حضور قدرتمند در مسابقات جهانی است چرا که بالاترین مرحله در رشته ما درخشش در این سطح از مسابقات است که آنهم به مدام به تعویق می افتد.

عضو تیم ملی تنیس روی میز بانوان در پایان با اشاره به تعویق یک ساله المپیک نیز گفت: لغو المپیک هم موضوع ناراحت کننده ای بود. اما از آنجایی که خودم جزو اعزامی ها نبودم چندان برایم مهم نبود البته از نظر برنامه ریزی اهمیت نداشت. به هر حال هنوز هم برگزاری این مسابقات قطعی نشده است اما امیدوارم دوستانم در این رشته که بسیار تلاش کردند بتوانند در المپیک حاضر شوند.

| 244960

مطالب مرتبط