سپیده خداوردی با انتشار این عکس نوشت: فردی چنین بزرگ و درخشان که سالهای سال حس ناب لذت بردن از هنر و موسیقی ایرانی رو برای مردم سرزمینش به ارمغان آورده بودند و افتخار و حیثیت موسیقی ایران زمین بودند وقتی میدیدند بچه های گروه به حمایت و کمک نیاز دارند اینچنین پدرانه و بی ریا دست یاری دراز می کردند.
هفته گذشته مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خبر از آغاز پروژه تولید اولین خودروی شاسی بلند آفرودی کشور با نشان ایرانی داد و اعلام کرد که در راستای تداوم بخشی به برنامه‌های تحول گرایانه گروه خودروسازی سایپا، قرار است که محصول جدید گروه خودروسازی سایپا سال آینده به تولید انبوه رسیده و در دسترس مشتریان قرار گیرد.
رنگ چشمان اعضای یک قبیله در منطقه سوالوسی در جنوب شرقی اندونزی بسیاری را شگفت زده کرده است.یک جهش ژنتیکی باعث شده اعضای این قبیله چشمانی به رنگ آبی متالیک پیدا کنند، رنگ چشمی که در اندونزی بی‌نهایت کمیاب است. مردم این کشور بیشتر مو و چشم سیاه دارند.
تصاویری از مردی اسکاتلندی که گربه‌ای را نجات داده و با خود به سفر می‌برد در فضای مجازی منتشر شده است.
سی‌بی‌اس به نقل از ناسا اعلام کرد، این دستشویی برای استفاده در شرایط بی‌وزنی ساخته شده است و قرار است پیش از به‌کارگیری در اعزام به کره ماه، برای آزمایش به ایستگاه فضایی بین‌المللی ارسال شود.
آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که جغرافیای کشورمان ایران در 240 میلیون سال پیش یعنی زمان دایناسورها چه شکلی بوده است؟ Ancient Earth نام سرویسی است که به شما اجازه می‌دهد نمای کره زمین را در طول دوره‌های تاریخی مختلف مشاهده کنید.
تصویری در رسانه‌های اجتماعی دست به‌دست می‌شود که باز هم خاطره اتفاقات مرموز در کارتون "سیمپسون‌ها" را یادآوری می‌کند. تصویری که البته چندان قابل استناد نیست.
در دل طبیعت استان فارس، تنگه‌ای سرسبز با رودی خروشان که از میان آن می گذرد، جا خوش کرده است. شباهت زیاد آبشار آن به «دم اسب» باعث شده این نام را بر آن بگذارند.
فانوس دریایی اسکندریه یا همان فاروس اسکندریه شاید مشهورترین چراغ هشداردهنده در تمام دوران‌ها باشد. این مکان در جزیره سنگ آهک فاروس واقع در دو بندر اسکندریه قرار گرفته است. اگر در دوران باستان سفر می‌کردید به طور حتم بازدید از مکان‌های دیدنی بزرگ و مشهوری را که به عنوان عجایب هفتگانه جهان باستان شناخته می‌شوند.