یکی از آخرین گزارش های منبع خبری تحلیلی کوین تلگراف حاکی از آن است که سرمایه گذار قدرتمند و مشهور آمریکایی به نام” استنلی دراکِنمیلر“(Stanley Druckenmiller) در آخرین مصاحبه خود با منابع خبری اظهار داشته است که می تواند به بیت کوین به عنوان بزرگترین رمزارز دنیای کریپتو اعتماد کند. این سرمایه گذار بزرگ که به عنوان یکی از مخالفان سرمایه گذاری در بیت کوین شناخته میشد اخیرا تغییر رویه داده و معتقد است که این دارایی دیجیتال می تواند پتانسیل ذخیره و حفظ ارزش دارایی ها را برای نسل های آینده به همراه داشته باشد.

پورابراهیمی در تشریح نشست کمیسیون اقتصادی:

رمز ارزها راهبرد مناسب در شرایط تحریم است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس معقتد است «رمز ارزها» ظرفیت مناسبی برای توسعه فعالیت‌های اقتصادی در شرایط تحریم هستند.
گزارش های منابع خبری حاکی از آن هستند که بزرگترین صرافی رمزارزی جهان به نام صرافی بایننس اخیرا در طی انتشار اطلاعیه ای به تجریه و تحلیل آخرین وضعیت بیت کوین، اتریوم و سایر آلت کوین ها پرداخته است.گزارش این صرافی اشاره به افزایش چیرگی و تسلط بیت کوین بر بازار رمزارزها در بازه زمانی ماه اکتبر و اوایل ماه نوامبر دارد که با کاهش شدید حباب قیمتی دیفای یا امور مالی غیرمتمرکز و همچنین بسیاری از دارایی های دیجیتال همراه شده است.
در این مقاله سینا استوی تحلیلگر بازارهای مالی، تکنولوژی بلاکچین و رمزارزها، استراتژی ها حرفه ای و اصولی در معاملات جهانی رمزارزها را بررسی می کند. استراتژی هایی که معامله‌گران حرفه‌ای، بدون در نظر گرفتن جهت بازار، از آن‌ها برای افزایش سود بر سرمایه خود استفاده می‌کنند.
یکی از آخرین گزارش های منبع خبری تحلیلی کوین تلگراف حاکی از آن است که تسلط ماینرها بر افت و خیز و نوسانات قیمت بیت کوین به میزان قابل توجهی در حال کاسته شدن است. داده های موجود در شبکه بلاکچین نشان می دهند که تاثیر و نفوذ ماینرها بر بازار بیت کوین پیش از این بسیار شدیدتر بوده و به نظر می رسد تسلط آن ها در حال کاهش است.

تجمع اعتراضی فعالان استخراج؛

تکلیف دستگاه‌ها را مشخص کنید

گروهی از فعالان صنعت استخراج ارزهای دیجیتال در ایران امروز مقابل ساختمان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در تهران تجمع کردند. آنها خواستار تسریع اجرای مصوبه اخیر دولت برای سامان‌دهی دستگاه‌های استخراج بودند.