مهمترین اخبار

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت:

پیشران‌ها به اهداف طرح ملی «توسعه مشاغل خانگی» جهت می دهند

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان اردبیل خبر داد: در راستای تحقق اهداف طرح ملی «توسعه مشاغل خانگی» تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و بنیاد تعاون و توسعه کارآفرینی زنان ایران شعبه استان اردبیل منعقد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن استان اردبیل:

سبلان پارچه، جان تازه‌ای در مسیر تولید گرفت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: سبلان پارچه با حل برخی از مشکلات جان تازه‌ای در مسیر تولید گرفته و در سال جهش تولید تلاش بر فعالیت همه‌جانبه این مجتمع تولیدی است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل گفت: مرکز نگهداری، ترک اعتیاد و بازپروری زنان معتاد بزودی در شهر اردبیل راه اندازی و زنان معتاد همه مناطق استان به این مرکز هدایت می‌شوند.

مدیرکل حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت:

صادرات 141 هزارتن کالا از پایانه مرزی بیله سوار

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: 141 هزار و 390 هزار تن کالای ایرانی در 7 ماه گذشته از پایانه مرزی بیله سوار صادر شده است.

فرمانده انتظامی خلخال:

کشف مواد مخدر در خلخال افزایش یافت

فرمانده انتظامی خلخال از افزایش ۹۷ درصدی میزان کشفیات مواد مخدر در این شهرستان طول سال جاری نسبت به زمان مشابه سال قبل خبر داد.

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت:

استان اردبیل بالاترین آمار سرطان معده ایران را دارد

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: استان اردبیل بالاترین آمار ابتلای به سرطان معده در کشور را دارد به طوری که از هر ۱۰۰ هزار نفر، سالانه ۵۰ مورد سرطان معده در این استان گزارش می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل:

۳۰ کیلومتر از راه ‌آهن اردبیل - میانه ریل‌گذاری شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: تاکنون ۳۰ کیلومتر از مسیر راه ‌آهن اردبیل - میانه ریل‌گذاری شده و این میزان تا پایان سال جاری به ۱۰۰ کیلومتر خواهد رسید.