مهمترین اخبار

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد؛

کاهش ۹۴ درصدی تناژ ترانزیت خروجی از آذربایجان غربی

معاون رئیس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

١۵٠٠ قطعه زمین مسکونی به خانواده ایثارگران آذربایجان‌غربی واگذار می‌شود

معاون رئیس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تفاهم‌نامه تامین یک‌هزار و ۵٠٠ قطعه زمین مسکونی برای ساخت مسکن خانواده‌های ‌شهدا و ایثارگران آذربایجان‌غربی به امضا رسید تا زمین برای ساخت واحدها در اختیار متقاضیان قرار گیرد.
استاندار آذربایجان‌غربی با ابراز نارضایتی شدید از کاهش قابل توجه میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان گفت: میزان رعایت این پروتکل ها در استان به کمتر از ۴۰ درصد رسیده که این امر بسیار نگران کننده است.

ستاد مقابله با کرونا استان آذربایجان غربی:

محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی یک هفته دیگر تمدید شد

به دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر لزوم تمدید محدودیت های اعمال شده به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا، کمیته امنیتی،اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با تمدید محدودیت های کرونایی به مدت یک هفته دیگر از ۱۹ تا ۲۵ مهر ماه در آذربایجان غربی موافقت کرد.
فرماندار اشنویه گفت: در راستای رفع مشکل کمبود آرد و نان در ماه‌های مهر و آبان به دلیل حجم زیاد درخواست‌ها، ۳۰ تن آرد فوق‌العاده جهت رفع کمبود نان برای هر ماه به این شهرستان اختصاص یافت.
فرمانده سپاه شهرستان سردشت، از توزیع 135 بسته معیشتی، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی آبرسانی روستای شیواشان سردشت و افتتاح مسکن مددجویی روستایی خبر داد.

مدیر پایگاه میراث جهانی کلیساهای تاریخی ایران:

عصارخانه قره‌کلیسا آماده بهره برداری و بازدید شد

مدیر پایگاه میراث جهانی کلیساهای تاریخی ایران گفت: فضای عصارخانه قره کلیسا که دستگاه روغن کشی ۶۰۰ تا ۷۰۰ قبل در آن نگهداری می‌شود، مرمت و احیا شده و به زودی بازدید گردشگران از آن آغاز می‌شود.