معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد:

دومین نشست معاونین ورزش بانوان استان‌ها از طریق وبینار برگزار شد

ناصری مقدم از برگزاری دومین نشست معاونین ورزش بانوان استان ها از طریق فضای مجازی (وبینار) خبر داد و گفت: این نشست با هدف بحث و بررسی در خصوص نحوه اجرای طرح های ملی، بررسی عملکرد معاونین ورزش بانوان استان ها و نحوه فعالیت رئیس بانوان هیأت های ورزشی برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به اقدام جدید در ورزش استان، گفت: برای کمک به ورزشکاران نخبه در حال رایزنی با اسپانسرها هستیم تا هر ورزشکار مدال‌آور استان یک اسپانسر داشته باشد.
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان اینکه روسای هیات های ورزشی باید به ورزش بانوان توجه ویژه ای داشته باشند،گفت:ورزش بانوان خوزستان از پتانسیل و ظرفیت بالایی برخوردار است که در صورت توجه به این بخش می توان به موفقیت‌های بیشتری در ورزش دست پیدا کرد.
نایب رئیس هیأت کشتی استان همدان گفت: کشتی بانوان همدان در شرایط بسیار خوبی قرار داشت که متأسفانه ویروس کرونا تمام برنامه‌ریزی‌های ما را دچار اخلال کرد.
شمار زنان ورزشکار خراسان شمالی در چند ساله اخیر بیش از ۲ برابر شده است که این نشانگر توجه بیشتر به بانوان و میدان دادن به این قشر موثر در تضمین سلامت و شادابی خانواده و جامعه می‌تواند باشد.
با مجوز ستاد کرونا برای فعالیت تیم های ملی، اردوی تیم ملی روئینگ و آب های آرام در حالی کلید می خورد که خراسان شمالی میزبانی در سد شیرین دره را پیشنهاد داده است و به احتمال فراوان این اردوها در بجنورد برگزار می شود.
حدیث نوری ازندریانی ورزشکار خوش آتیه ملایری با کسب 5/5 امتیاز با عنوان امتیاز آورترین بانوی مسابقات بین المللی اوپن شطرنج آنلاین انتخاب و در صدر جدول این مسابقات قرار گرفت و خوش درخشید.
معاونت توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام از تشکیل کمیته تخصصی خبر و اطلاع رسانی ورزش بانوان این استان با مشارکت رئیس هیئت های ورزشی خبر داد و گفت: هدف از تشکیل این کمیته اطلاع رسانی به موقع و مناسب فعالیت ها و اقدامات مربوط به ورزش بانوان است.