مهمترین اخبار

لغو برگزاری قطعی نیست

ادامه بلاتکلیفی جشنواره فیلم فجر

برخلاف خبر منتشرشده در یکی از بخش‌های خبری رسانه ملی مبنی‌بر قطعی شدن لغو برگزاری جشنواره سی‌ونهم فیلم فجر در بهمن‌ماه سال جاری، دبیر جشنواره این خبر را فاقد صحت دانست.
مرور جذاب ترین پزشکان در فیلم های ایرانی مانند امین تارخ در «مادر» و علی مصفا در «تابستان داغ» به پاسداشت زحمات شبانه روزی کادر درمان در این روزهای کرونایی.

به بهانه درگذشت دیه‌گو مارادونا

فیلم‌هایی درباره زندگی اسطوره فوتبال

سینمای جهان و به خصوص سینمای مستند علاقه زیادی برای به تصویر کشیدن زندگی حرفه‌ای و شخصی اسطوره فوتبال آرژانتین و جهان دیه‌گو مارادونا داشت.
فیلمبرداری فیلم سینمایی «حکم تجدید نظر» اولین ساخته سینمایی محمد امین کریم‌پور به تهیه‌کنندگی رضا کریمی در تهران به پایان رسید.
پیکر مرحوم چنگیز جلیلوند پس از بازگشت دخترش به ایران امروز با حضور بستگان و دوستان نزدیک در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد. هم چنین هم زمان مراسم تدفین «کامبوزیا پرتویی» برگزار شد و هر دو راهی خانه ابدی خود شدند.

نمایش آنلاین و رایگان فیلم‌ها

هفته فیلم ایتالیا ۱۱ آذرماه آغاز می‌شود

هفته فیلم ایتالیا به همت موسسه هنروتجربه سینمای ایرانیان و سفارت ایتالیا در ایران، یازدهم تا پانزدهم آذرماه برگزار می‌شود.

«آن شب» برنده سه جایزه از جشنواره «مولین دو ری» اسپانیا

جایزه جشنواره اسپانیایی در دستان «شهاب حسینی»

جوایز بهترین کارگردانی، بهترین بازیگری مرد و بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم ترسناک «مولین دو ری»، به ترتیب به کوروش آهاری، میلاد جرموز و شهاب حسینی رسید.