مهمترین اخبار

نام عکاس: محسن ونایی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف لباس عروس آغشته به مواد مخدر قبل از ارسال به اروپا خبر داد.
رئیس پلیس فتا ناجا گفت: افرادی که با راه اندازی سایت‌های شرط‌بندی و تبلیغ آن در کانال‌های تلگرامی جوانان و نوجوانان را فریب می دادند توسط پلیس فتا استان مازندران شناسایی و دستگیر شدند.
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از دستگیری یک باند قاچاق مواد مخدر خبر داد و گفت: این باند سه عضو داشت که اقدام به استفاده از مواد روانگردان در ترکیبات شکلات کرده و آن را به فروش می‌رساندند که دستگیر شدند. در بررسی‌هایی که ما انجام دادیم معلوم شد، شکلات، روانگردان مخدر جدیدی نبوده و صرفا شکل آن تغییر کرده بود.
خانواده چهار نفره ای که در منزل مسکونی خود بر اثر نشت گاز منواکسید کربن دچار مسمومیت شده بودند، با کمک به موقع آتش نشانان و پرسنل اورژانس از مرگ حتمی نجات یافتند.

پرونده آرمان هنوز در جریان است؛

سه ماه حبس برای مخفی کردن جسد یک دختر

پسر جوان که به جرم قتل دختر مورد علاقه‌اش به قصاص محکوم شده بود این بار به اتهام مخفی کردن جسد مقتول نیز به 3 ماه و یک روز حبس محکوم شد.
رییس پلیس فتای تهران بزرگ با بیان این که در این روز افرادسودجو اقدام به تبلیغات گسترده در فضای مجازی کرده و رقم های اغفال‌کننده را برای محصولات خود پیشنهاد می‌دهند. گفت: بهترین شیوه برای شناسایی فروشگاه‌های دارای مجوز خرید، نشان ای-نماد است.