معاون استانداری کرمانشاه:

نام نیک پهلوانان همیشه ماندگار است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: نام نیک همیشه ماندگار است و نباید احترام به پیشکسوتان در جامعه کم رنگ شود، چرا که پهلوانان از نیک نامان روزگار هستند.
سرپرست انجمن ورزش در طبیعت اعلام کرد: طبق گزارشات واصله در پایان پویش ۴۰ روزه نذر ورزشی بیش از ۶۰۰ کیلومتر توسط ورزشکاران و طبیعت دوستان از ماسکهای پزشکی و زبالهای پلاستیکی  پاک ورزی گردید.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران گفت: ۲ برادر هاکی باز این استان به نام های نیما و مانی حیدری امروز سه شنبه به نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی سالنی مردان دعوت شدند.
سرپرست اداره ورزش و جوانان به اتفاق هیئت همراه با سرهنگ سلگی فرماندهی محترم نیروی انتظامی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه علمی شدن ورزش در استان همدان پیگیری شود، گفت: به دنبال میزبانی از تیم‌های خارجی در استان همدان هستیم.
مدیرکل دفتر بین‌الملل وزارت ورزش و جوانان گفت: بنده در مصاحبه خود با رادیو ورزش عنوان کردم که عدم رویارویی ورزشکاران ما با ورزشکاران رژیم صهیونیستی براساس خواست و اراده خود ورزشکاران و مردم است و دولت و حکومت در این زمینه دخالتی ندارد.