اسلایدر

مهمترین اخبار

پرسون از اجاره سنگین میز و صندلی در بهشت زهرا گزارش می دهد؛

خواب آلودگی نهادهای نظارتی درباره بزرگترین آرامستان کشور/ خدمات رسانی گران و ضعیف

بهشت زهرای تهران به عنوان بزرگترین آرامستان کشور به حساب می آید و روزانه پذیرای هزاران نفر از هموطنان برای مراسمات تدفین و تصدی دل بازماندگان است.
آیت الله رئیسی با اشاره به روابط ایران و عراق بیان داشت: امیدوارم بتوانیم روابط ایران و عراق را ارتقا بدهیم؛در مناسبات اقتصادی، سیاسی و امنیتی در حال حاضر با عراق همکاری داریم و امیدواریم در دوره جدید این‌ همکاری‌ها ارتقا پیدا کند.
نزدیک شدن به روزهای پایانی ارائه بودجه و تکاپوی دولت برای تدوین بودجه سال 1402 در حالی صورت می‌گیرد که به گفته کارشناسان اگر بودجه سال آتی نیز مانند سال قبل تدوین شود باید در انتظار ناترازی‌های مختلف پولی و مالی باشیم،
«این بازی، بازیِ قرن است» این جمله‌ای تاریخی بود که روز قرعه‌کشی جام‌جهانی 1998 فرانسه مطرح شد تا در واکنش به رویاوریی فوتبالی ایران و آمریکا حق‌مطلب ادا شود.
گزارش پرسون از یک اقدام عجیب شرکت آب و فاضلاب برای شهروندان تهرانی؛

انتقال کنتور آب به داخل ملک با هزینه مشترکان

موضوع سرقت تجهیزات شهری یکی از دغدغه های این روزهای نهادهای خدمات رسان در کلانشهری مانند تهران است، شرکت آب و فاضلاب تهران نیز از این امر مثتثنی نیست؛ اما این شرکت دست به کار شده و برای پیشگیری از این موضوع خرج روی دست مشترکان گذاشته است.
رسالت نوشت:اخیرا سخنگوی اقتصادی دولت از اجرای طرح آزمایشی کالابرگ الکترونیکی دریکی از استان‌ها خبر داده و حالا سؤال این است که این طرح درنهایت می‌تواند کاهش قیمت کالاهای اساسی را برای قشرهای متوسط و پایین جامعه به دنبال داشته باشد؟

ممکن است نگاه ما به خیلی از مسائل از زاویه تنگ ایدئولوژی یا رویکرد سیاسی‌مان باشد ولی فوتبالیست ملی‌پوش ما برای فوتبال به زمین می‌رود و باید تمرکزش روی فوتبال باشد نه چیز دیگر
با بروز تنش در روابط ایران و اروپا که هفته گذشته با تصویب دو قطعنامه سیاسی و حقوقی در آژانس و شورای حقوق بشر رخ داد، زمینه برای قرارگیری اتحادیه اروپا در کنار آمریکا در حال شکل‌گیری است

آگهی‌هایی در سطح شهر مبنی بر اینکه "بدون پیش پرداخت و در کمترین زمان وام ۱۰ تا ۱۲۰ میلیون تومانی بگیرید"، مشاهده می‌شود که خود را دفاتر کارگزاری بانک رسالت معرفی می‌کنند اما بانک رسالت ارتباط این موضوع با بانک را رد و اعلام کرد که این قبیل موضوعات از سوی مقامات قضایی در حال پیگیری است و به آن‌ها رسیدگی می‌شود.
رئیس جمهور با دعوت ‌از سرمایه‌گذاران برای حضور در منطقه جاسک گفت: امنیت سرمایه‌گذاری را در این منطقه تضمین می‌کنیم‌.
خراسان نوشت:بحث «اینترنت طبقاتی» یا «اینترنت تخصصی» از سال‌ها پیش مطرح بوده است. با این حال طی یکی دو ماه اخیر و فیلترینگ گسترده پلتفرم‌های بین‌المللی، بار دیگر صحبت از اینترنت طبقاتی شده است.
پرسون از نبود نظارت بریک فعالیت عمرانی در تهران گزارش می دهد؛

بازار پر پول فاضلاب کشی در غرب تهران

چند سال است که شرکت فاضلاب تهران برای راه اندازی شبکه فاضلاب شهری که جزو وظایفش است از مالکان واحدهای مسکونی و تجاری تهران هزینه را به شکل اقساط دریافت کرده و همچنان این دریافت ها ادامه دار است.
رئیس جمهور صیانت از اعتماد مردم به سازمان استاندارد را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: این سازمان موظف است بدون کمترین ملاحظه و مسامحه‌ای از تولید یا توزیع کالای بی‌کیفیت و غیراستاندارد در کشور جلوگیری کند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمع کثیری از بسیجیان فرمودند: بسیج صرفاً یک سازمان نظامی نیست و جایگاهش رفیع‌تر است و بسیج، فرهنگ خدمت بی‌تظاهر به مردم است.
پرسون از گله مندی هموطنان از امورات یکی از بانک ها گزارش می دهد؛

بروکراسی عجیب افتتاح حساب در بانک رفاه

این روزها بسیاری از بانک های دولتی و خصوصی به دنبال آن هستند که خدمات بانکی شان را الکترونیکی کنند تا هم زحمت کمتری برای مراجعه کنندگان داشته باشد وهم اینکه هزینه های سنتی امورات بانکی کاهش پیدا کند.
امیر محمود حریرچی، جامعه شناس گفت:‌ چقدر ایرانی‌ها به این شادی خیابانی و ملی نیاز داشتند