پیامک‌های مناسبتی

مهمترین اخبار

با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به ایام لیالی قدر و شهادت امیرمومنان حضرت علی (ع) نیز نزدیک می شویم که به همین مناسبت اس ام اس شهادت حضرت علی (ع) و شب آسمانی قدر را در این بخش برای شما عزیزان ارائه کرده ایم.
مجموعه ایی از اس ام اس های جدید و متن های زیبا برای تبریک شروع ماه مبارک رمضان را برای شما دوستان گردآوری نموده ایم ، پیشاپیش فرا رسیدن ماه رمضان را به شما تبریک میگوییم.
​پیام تبریک دهه فجر و ورود امام خمینی (ره) به ایران با اس ام اس، مسیج، پیامک، عکس، استوری، پست اینستاگرام، متن انقلابی، متن رسمی و عکس نوشته در بهمن ارسال می شود.
در مجله خبری پرسون سعی و کوشش شده است زیباترین و پر معناترین پیامک و اس ام اس های ویژه لیله الرغائب (شب آرزوها) را گردآوری نماییم تا شما همراهان عزیز و همیشگی پرسون با تقدیم آن به دوستان و عزیزانتان از لسان و زبان آنها آرزومند آرزوهایتان باشید. بهترین ها را در این شب برایتان از خداوند مهر و مهربانی خواهانیم و امیدواریم دوستان خودتان را در رسانه پرسون از دعای خیرتان فراموش نسازید.
اس ام اس و پیامک و متن های صبح به خیر برای گیرنده و فرستنده یک حس خوب را منتقل میکند. حس کنار هم بودن و دوستن داشتن و از همه مهمتر مهم بودن برای یکدیگر...حتی می گویند صبح بخیر بهتر است که قبل از بیدار شدن مخاطبتان از خواب، برای او بفرستید تا صبح را سرشار از انرژی شروع کند.
عکس نوشته تبریک روز مادر ۱۴۰۱ با زیباترین جملات و عکس پروفایل روز مادر مبارک جدید با استوری روز مادر را می خوانید