یکی از آخرین گزارش های منبع خبری تحلیلی کریپتو بریفینگ(cryptobriefing) حاکی از آن است که نرخ بیت کوین به مرز حساسی رسیده و موجی از خریداران جدید علاوه بر تریدرهای قدیمی این رمزارز بزرگ وارد بازار بیت کوین شده اند.

ادامه افزایش قیمت اتریوم؛

فقط اندکی تا رکوردشکنی تاریخی

قیمت اتریوم با جهشی ۱۰ درصدی در چند ساعت گذشته‌ به ۱,۳۰۰ دلار رسیده است. اتریوم طی هفته گذشته رشدی ۶۶ درصدی را تجربه کرده است.
گزارش های دریافتی از وب سایت خبری تحلیلی u.today حاکی از آن هستند که یکی از سرمایه گذاران مشهور آمریکایی به نام بیل میلِر(Bill Miller) بر این باور است که بیت کوین به عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال قابلیت اوج گیری تا مرز ۱۰۰ هزار دلار را دارد.
آلودگی هوا و قطعی برق در برخی شهرها دو موضوع مورد اعتراض شهروندان است و بعضی معتقدند ممکن است دلیل هر دو مشکل، استخراج بیت‌کوین توسط دولت باشد. نایب‌‌رئیس هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق، این احتمال را رد می‌کند اما یک فعال صنعت ماینینگ، صحت چنین موضوعی را امکان‌پذیر می‌داند.
گزارش های منابع خبری مختلف حاکی از آن هستند که اتریوم به عنوان دومین رمزارز بزرگ و نخستین آلت کوین صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال در طی ۲۴ ساعت گذشته روند صعودی شگفت انگیزی را پشت سر گذاشته است.
دیوید شوارتز (David Schwartz)، مدیر ارشد بخش فناوری ریپل، در پاسخ به سؤال یکی از کاربران در مورد سبد سرمایه‌گذاری خود گفت که ریپل، بیت کوین و اتریوم به‌ترتیب بیشترین سهم از سبد دارایی او را در تشکیل می‌دهند.
امروز به سراغ صرافی رمزارزی به نام صرافی کوین بِیس(coinbase) که به عنوان یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین صرافی ها یا اکسچنج ها در دنیای کریپتو و ارزهای دیجیتال شناخته می شود می رویم.
یکی از آخرین گزارش های منبع خبری تحلیلی کریپتو بریفینگ(cryptobriefing) حاکی از آن است که موج عظیمی از دارندگان و سرمایه گذاران رمزارز ریپل شکایتی قانونی را بر علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا با حروف اختصاری SEC ترتیب داده اند.
رکوردشکنی‌های پی در پی بیت‌کوین و پیش‌بینی‌های مثبت درباره آینده رمزارزها توجه برخی افراد را به این بازار جلب کرده است؛ اما کارشناسان معتقدند ورود به بازار کریپتوکارنسی‌ها نیاز به کسب دانش، به ویژه در مورد تبدیل آنها به ارزهای دیگر یا حفظ امینت کیف پول دارد.
یکی از آخرین گزارش های وب سایت خبری تحلیلی کوین تلگراف(Cointelegraph) حاکی از آن است که بیت کوین به عنوان بزرگترین دارایی دیجیتال در صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال توانسته است رکورد جدیدی را در رقابت با طلا به ثبت برساند. آمارهای موجود نشان می دهند که بیت کوین از نظر بازدهی و سودآوری توانسته است از بیت کوین به عنوان قدیمی ترین ذخیره ارزشی جهان سبقت بگیرد.
ارزش بیت کوین به عنوان بزرگترین ارز مجازی دنیا در ادامه افزایش ۳۰۰ درصدی در ۲۰۲۰، به سمت ۲۹ هزار دلار پیش می‌رود.