یک پزشک بخش کرونا، به آخرین یافته های سازمان بهداشت جهانی مبنی بر روش های پیشگیری از کرونا اشاره کرد و ادامه داد: هر فرد بالای دو سال هنگام خروج از خانه باید ماسک بزند تا بهداشت تنفسی داشته باشد.

تغذیه در ایام نوروز:

میوه را جایگزین شیرینی کنید

تغذیه در ایام نوروز از مهمترین مواردی است که همیشه حائز اهمیت بوده و این مهم در نوروزی که ویروس کرونا در حال جولان دادن است از اهمیت و توجه بیشتری برخوردار میشود، از اینرو خبرنگار پرسون در اراک، گزارشی را در خصوص تغذیه در ایام نوروز تهیه کرده است که در ادامه می آید.
در سال‌های اخیر و با گسترش شبکه‌های اجتماعی تبریک عید نوروز با ارسال پیامک در بین مردم رواج پیدا کرده است. اگر می‌خواهید با ارسال یک پیامک زیبا و دلنشین این عید باستانی را به دوستان، اقوام و آشنایان خود تبریک بگویید، در این مطلب با پرسون همراه باشید.
یافته‌های به‌دست آمده از یک مطالعه نشان داد که جلبک «کلرلا ولگاریس» می‌تواند بیان ژن کلاژن را در محیط کشت سلول‌های پوست بیشتر کند.
وزارت کشور در اطلاعیه‌ای به مردم توصیه کرده چنان‌چه قصد سفر ضروری دارند، حتی­‌المقدور با خودرو شخصی مسافرت کنند؛ پیشنهادی در تناقض با سیاست و سفارش‌های ستاد ملی مقابله با کرونا که این تردید را پیش آورده بالاخره سفر با خودرو شخصی امن‌تر است یا وسیله نقلیه عمومی؟

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت:

آجیل کم نمک بخورید / خطر چاقی و چربی خون

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت بر ضرورت مصرف درست و اندازه آجیل و مغزها به منظور پیشگیری از بروز چاقی در ایام نوروز تاکید کرد.
محققان اروپایی بعد از بحث و بررسی زیاد در مورد محل تجمع منابع آب در کره مریخ به جمع بندی رسیدند. از نظر آنها بخش اعظم منابع آبی مریخ در زیر سطح آن قرار دارد.