مجله پرسون

توضیحات یک متخصص پوست و مو، درباره ویژگی های کرم ضدآفتاب مناسب را بخوانید.
مرد 27 ساله در زمان قرنطینه با زنان زیادی در ازای پول همخوابی می کرد تا این که راز خیانتش با کشف عکس های برهنه او در کنار زنان مختلف فاش شد.
رژیم‌های غذایی و شیوه‌های زندگی خاصی که در میان ژاپنی‌ها وجود دارد، علاوه بر تفاوت‌های ژنتیکی، منجر به طول عمر بیشتر آن ها نسبت به ساکنان دیگر کشورها شده است.
کرونا دلتا با 15 نشانه اصلی بروز می‌کند ضروری است که افراد بلافاصله پس از مشاهده این نشانه‌ها اقدام به درمان کنند. این سویه 50 تا 60 درصد نسبت به سویه‌های قبلی مسری‌تر است.
حسین ابراهیمی مقدم روانشناس و استاد دانشگاه درباره پذیرش توسط دیگران گفت: همه‌ افراد از یک درجه‌ای از تلقین پذیری برخوردار هستند. زمانی که افرد مورد تأیید قرار می‌گیرند، حالشان بهتر می‌شود
رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان گفت: «پرخاشگری» در کودکان نسبت به قبل بیشتر شده و دلیل آن محدود شدن فعالیتهای کودکان و نوجوانان، قطع ارتباط با محیط خارج از خانه و دوستان، نرفتن به پارک، موزه، باشگاه های ورزشی و ... همچنین ارتباط دائم در شرایط سخت بحران کرونا با والدین آنهم به دور از اقوام و آشنایان است.
انتشار تصویر یک لاک پشت دو سر نادر مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.
رازیانه خواص فراوانی برای بدن دارد و مصرف آن در طب سنتی به شدت توصیه شده است، اما جالب است بدانید که زیاده روی در مصرف رازیانه می‌تواند برای سلامتی بدن مضر باشد.
طبق مطالعه جدید محققان آمریکایی، پیاده‌روی به‌تنهایی می‌تواند ماده سفید مغز را تازه و نوسازی کند و به طور بالقوه توانایی ما را برای تجدید حافظه و یادآوری، با افزایش سن بهبود بخشد.