اخبار فوری

مهمترین اخبار

حریری گفت: آمار فروش نفت ایران به طور کلی محرمانه است، در نتیجه ما هیچ آماری از فروش نفت ایران نه در داخل کشور و نه در منابع خارجی نداریم. برخی گمانه‌زنی‌ها می‌شود که صحت هیچ یک از آنها را نمی‌توان به طور کامل تایید یا تکذیب کرد.
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه واکسیناسیون به این معنا نیست که به رعایت پروتکل‌ها، بی‌توجهی شود، گفت: فعلا استفاده از ماسک، توجه به ادامه محدودیت‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی الزامی است.

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: افرادی که اقدام به پیش فروش خودروهای خارجی روز به اتکای قانون در حال بررسی در مجلس می‌کنند، کلاهبردار هستند و مردم در دام آنها نیفتند.
سقف تسهیلات مسکن از محل اوراق گواهی حق‌تقدم، استفاده از تسهیلات مسکن مربوط به بانک مسکن در فرابورس ایران افزایش یافت.
آخرین آمار کرونا در ایران؛

۲۸۸ فوتی و ۱۳۷۹۲ ابتلای جدید در کشور

بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی در شبانه روز گذشته ۱۳ هزار و ۷۹۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شد.

آخرین وضعیت بازار رمزارزها امروز 4 مهر1400؛

سقوط بیت کوین به زیر 41 هزار دلار

به جرات می توان گفت که بیت کوین طی چند روز گذشته اوقات خوشی را سپری نکرده است. این دارایی تا روز جمعه عملکرد خوبی داشت، ولی از آن زمان، ممنوعیت های تازه ابلاغ شده توسط دولت چین آن را به سمت پایین سوق داد. بیت کوین در عرض چند دقیقه از بالای 45000 دلار به زیر 41000 دلار سقوط کرد.

بیست‌ودومین محموله واکسن کرونا تهیه‌شده از سوی جمعیت هلال‌احمر حاوی ۶ میلیون واکسن تک دوز، امروز یکشنبه؛ چهارم مهرماه در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا:

افراد زیر 17 سال فعلا واکسینه نمی‌شوند

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره واکسیناسیون افراد کمتر از ۱۸ سال گفت: واکسنیاسیون فعلا برای سن ۱۷ سال به بالا در نظر گرفته شده است و فعلا برنامه‌ای برای افراد واکسیناسیون افراد کمتر از این سن را نداریم.
دبیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین:

مرز مهران بسته است؛ مردم به شایعات توجه نکنند

دبیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین حسینی، با اشاره به برخی از اخبار منتشر شده در طی ساعات اخیر در فضای مجازی مبنی بر اینکه مرز مهران برای سفر زائران اربعین حسینی به عراق باز شده‌است، گفت: این شایعات صحت ندارد، مرز مهران و دیگر مرزها کماکان بسته‌است و هیچگونه تصمیم‌گیری جدیدی برای بازگشایی مرزها انجام نشده‌است.

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: ایستگاه‌هایی که در مسیر این مراسم قرار دارند به ویژه ایستگاه‌های امام حسین (ع) واقع در خطوط ۲ و ۶ و ایستگاه شهر ری واقع در خط یک آماده ارائه خدمات حداکثری به عزاداران و شهروندان در این روز هستند.