خواندنی

درست است که زمین خدا بالا پایین ندارد وهمه چیز برای همه یکسان است، اما قشر مرفه جامعه وخصوصا جوانان دلگرم به حساب‌های پر پول والدینشان همواره می‌خواهند متفاوت باشند، حتی این تفاوت را می توان درتفریحاتشان مشاهده کرد.
سیاست‌های جمعیتی هر کشور با توجه به شرایط آن کشور اتخاذ می‌شود.کانادا کشوری است که نیاز به افزایش فرزندآوری دارد که طبق شنیده‌ها سیاست‌ پرداخت کمک هزینه را دنبال می‌کند در ادامه به چگونگی این سیاست‌گذاری می‌پردازیم.
روزی ملا نصرالدین به یک مهمانی رفت و لباس کهنه ای به تن داشت . صاحبخانه با داد و فریاد او را از خانه بیرون کرد . او به منزل رفت و از همسایه خود ، لباسی گرانبها به امانت گرفت.
نگاه کوتاه به زندگی و مرگ دو قلوهای بهم چسبیده ایرانی؛

لاله و لادن فداکارترین دو قلوی جهان

هفدهم تیر سالروز درگذشت لاله و لادن است. آنها مهربان ترین خواهران دو قلو بودند که حاضر بودند برای زندگی راحت دیگری جانشان را فدا کنند.
شکست عشقی واقعه ای دردناک است که نتیجه آن برای پسران و دختران به شکل متفاوتی پدید می آید. در این مقاله به بررسی احساسات مردان پس از شکست عشقی و دلایل شکست عشقی در مردان می پردازیم.
" أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوءَ وَ یَجْعَلُکُمْ خُلَفاءَ الْأَرْضِ أَ إِلهٌ مَعَ اللَّهِ قَلِیلاً ما تَذَکَّرُونَ " این آیه بارزترین دعا برای نجات از گرفتاری، ناراحتى و مریضی است. دعا برای شفای مریض و بیماران را در ادامه بخوانید
تابستان به جز گرما، با خودش بوی کولر آبی و پوشال خیس می‌آورد. وسیله‌ای که ۹ ماه از سال در حال استراحت است و همین ۳ ماه تابستان- اگر پدر‌ها بگذارند- قرار است خانه را خنک کند و از گرما نجاتمان دهد.
گاهی فرار بر اساس کنجکاوی و کم تجربگی انجام می‌شود به طوری که دختران اقدام به خیال پردازی می‌کنند که اگر فرار کنند شرایط عالی خواهند داشت.
منطقه مرده یا بدون اکسیژن بسیار وسیعی در دریای عرب کشف شده است که بزرگترین نمونه از این مناطق در سرتاسر جهان به شمار می رود.
مدرس اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد یکی از ویژگی‌های افراد ثروتمند را قدرت شناسایی فرصت‌های پول‌ساز از غیر پول‌ساز بیان کرد و گفت: امروزه فرصت‌های کسب درآمد زیادی وجود دارد، اما الزاما همه آن‌ها قابلیت پول‌سازی را ندارند؛ بنابراین باید فرصت‌های پول‌ساز کشف شوند.
جوان تونسی از شهر المتلوی در استان قفصه، جنوب غربی تونس برای جلب توجه به او و اعضای خانواده اش که از بیکاری رنج می‌برند، راهی پیدا نکرد لذا پیامی به هشام المشیشی، نخست وزیر تونس نوشت و برای پیدا کردن راه حلی در این خصوص ابراز امیدواری کرد.
ممکن است قبلاً در مورد وقایع تاریخی داستان‌هایی شنیده باشید و فکر کرده اید که آن‌ها قبلاً رخ داده اند، اما بررسی تاریخ نشان می‌دهد که تعدادی از آن‌ها اصلا رخ نداده است.