خشونت‌خانگی مصادیق متنوعی دارد؛ خشونت‌های روانی، عاطفی، جسمی، جنسی، محرومیت‌ها و محدودیت‌ها و ... . بیشتر قربانیان خشونت‌خانگی علیه بزرگ سالان، زنان هستند اما این به آن معنا نیست که مردان مورد خشونت قرار نمی‌گیرند.
با ورود به تکنولوژی نوین رمزارزهای دیجیتال با واژه‌های جدیدی نظیر توکن، کوین و ... مواجه می‌شوید. در این مقاله ابتدا با بیانی ساده واژه توکن را توضیح می‌دهیم سپس بیان می‌کنیم که تفاوت توکن و کوین در بازار ارزهای دیجیتال چیست.

با مشکل مصرف زیاد رم مرورگر گوگل چه کنیم؟

ولع سیری‌‌ناپذیر کروم

شاید وقتی سال ۲۰۰۸ گوگل مرورگر کروم را به بازار عرضه کرد، کمتر کسی می‌توانست تصور کند که کمی بیش از یک دهه بعد این محصول بتواند ۷۰درصد کاربران اینترنت در سراسر جهان را به سمت خود بکشاند اما ویژگی‌هایی مثل سرعت بالا، سازگاری با سرویس‌های داخلی گوگل و قابلیت‌های کاربردی مثل افزونه‌ها و فروشگاه اپلیکیشن باعث رشد سریع و محبوبیت آن بین کاربران شد.
سایت لایف‌هکر این سوژه جذاب را که من خودم چند بار به فکرم رسیده بود و قطعا مشکل و چالش خیلی‌هاست، پیش کشیده و بهانه این سؤال همین مسئله بیماری کرونا است. در این ایام، فعالیت‌های آنلاین جوان‌ها و میانسال‌ها به اوج رسیده و ساعات زیادی را صرف شرکت در کلاس‌های آنلاین، لایوها و شبکه‌های اجتماعی می‌کنند...

جملات و عکس هایی برای تبریک به دوستان و همکاران

متن رسمی و غیر رسمی تبریک شب یلدا

در این بخش مجموعه بی نظیر و خواندنی از متن های رسمی تبریک شب یلدا برای دوست و همکار را گردآوری کرده ایم می توانید این عکس نوشته های تبریک را برای دوستان و همکاران خود بفرستید.

با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود؛

دوره آنلاین آموزش سواد مالی

دوره آموزشی سواد مالی توسط آکادمی هوش مالی و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌‍‌شود.
محققان امنیتی ۲۱ برنامه تبلیغاتی مخرب را در گوگل پلی کشف کردند که خود را در قالب اپ بازی پنهان کرده‌اند. مرکز افتا از کاربران خواست در صورت وجود این برنامه ها، آنها را از گوشی خود حذف کنند.
از آنجا که علاوه بر راه تنفسی، ویروس کرونا از طریق مخاط بینی، چشم و دهان و یا لمس سطوح منتقل می‌شود، عینک آفتابی، هندزفری، ساعت مچی و دیگر وسایل مورد استفاده روزمره باید مرتب ضدعفونی شوند.
نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد ابریشم در مقایسه با موادی مانند کتان و برخی مواد مصنوعی مانند پلی استر، از کیفیت بالاتری برای تولید ماسک‌های ضد کرونا برخوردار است.
به‌تازگی عکس‌هایی از سوی کاربران در فضای مجازی منتشر شده که در آن ادعا می‌شود گوشی تولید داخلی که قرار است توسط اپراتور ایرانسل عرضه شود، نسخه‌ای از یک گوشی چینی است.
اوراق اختیار فروش تبعی، قراردادی است که شرکت‌های فعال در بازار سرمایه برای حفظ دارایی سهام خود و حمایت از سهامداران منتشر می‌کنند.

درمان با گیاهان دارویی؛

روش ساده برای درمان زانو درد

زانو‌ها عضوی موثر در بدن که با تحمل وزن ابزار حرکتی برای انسان هستند و تا زمانی که آسیب نبینند، درک وابستگی به این عضو مشخص نمی‌شود.