مهمترین اخبار

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌ های اجتماعی در سراسر جهان است که کاربران بسیاری در ایران دارد. اگرچه به نظر می‌رسد این شبکه اجتماعی امکانات خیلی ویژه‌ای برای کاربرانش تدارک ندیده اما واقعیت متفاوت است.
رنگ سال، خبری‌ست که طرفداران و اهالی مد، هرسال منتظر آن هستند تا لباس، تیپ و استایلشان را با آن هماهنگ کنند. امسال هم شرکت پنتون که به عنوان تعیین‌کننده رنگ سال، شهرت جهانی دارد و از سال ۲۰۰۰ به بعد هر سال رنگ خاصی را به عنوان رنگ سال معرفی کرده است، رنگ سال جدید را مشخص کرد.
جالب است بدانید میوه‌های عجیب و غریبی در دنیا وجود دارد که شاید تا‌به‌حال حتی اسم آن‌ها را هم نشنیده باشید. امروز در این مطلب قصد داریم شما را با چند میوه‌ی عجیب آشنا کنیم. آکبی به خاطر رشد تهاجمی‌ای که دارد، در خیلی از کشور‌ها از جمله نیوزلند تحت عنوان گیاهان ناخواسته شناخته شده است؛ اما این گیاه...
دلایل زیادی برای پاک‌سازی کامل یا بخشی از یک اکانت شبکه اجتماعی و دور ریختن محتواهای منتشر شده روی آن وجود دارد. مکن است پست‌ها و محتواهایی روی شبکه اجتماعی خود داشته باشید که حدس بزنید کارفرمای جدید شما آن‌ها را دوست ندارد یا شریک جدید زندگی شما نباید آن‌ها را ببیند و مایه شرم‌سازی هستند.
پیشگویی که مدعی است نزدیک به ۲ سال قبل از پیدا شدن اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا، این همه گیری را پیشگویی کرده بود، پیش بینی خود از سال ۲۰۲۱ را اعلام کرده است. نیکولاس اوجولا که می‌گوید شکست دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را هم پیش بینی کرده بود، در سال ۲۰۱۸ ادعا کرده بود...
در سنگال و زامبیا، از هر ۸ دختربچه، دست‌کم ۱ دختر مورد آزار جنسی قرار گرفته و و در اکثر موارد این آزار در مدرسه و از سوی معلم یا یکی از مسئولان مدرسه رخ داده است. دختران در کشورهای آفریقا، ۳ برابر پسربچه‌ها ناچار به کار سنگین خانگی‌اند و اغلب از ۱۰ سالگی به کار سنگین خانگی گرفته می‌شوند.
آیا قواعد نا نوشته شبکه‌ های اجتماعی را می‌دانید؟ کارشناسان با توجه به تجربیاتی که در این سال‌ها از رصد و استفاده شبکه‌های اجتماعی به دست آوردند شما را با قواعد نا نوشته شبکه‌ های ارتباطی مجازی آشنا می‌کنند.
انتخابات اخیر آمریکا باز هم پای ادعای پیشگویی مجموعه انیمیشن «سیمپسون‌ها» را به تحلیل‌ها باز کرده است؛ آیا تولیدکنندگان این محصول شبکه فاکس واقعا پیشگو بودند؟