یافته‌های به‌دست آمده از یک مطالعه نشان داد که جلبک «کلرلا ولگاریس» می‌تواند بیان ژن کلاژن را در محیط کشت سلول‌های پوست بیشتر کند.
وزارت کشور در اطلاعیه‌ای به مردم توصیه کرده چنان‌چه قصد سفر ضروری دارند، حتی­‌المقدور با خودرو شخصی مسافرت کنند؛ پیشنهادی در تناقض با سیاست و سفارش‌های ستاد ملی مقابله با کرونا که این تردید را پیش آورده بالاخره سفر با خودرو شخصی امن‌تر است یا وسیله نقلیه عمومی؟
محققان اروپایی بعد از بحث و بررسی زیاد در مورد محل تجمع منابع آب در کره مریخ به جمع بندی رسیدند. از نظر آنها بخش اعظم منابع آبی مریخ در زیر سطح آن قرار دارد.
چندی پیش، تصویری از یک قباله ازدواج در شبکه های اجتماعی منتشر شد که مهریه یک عروس را ارز دیجیتال قرار داده بود. سوای این که مشکلات تهیه و پرداخت ارز دیجیتال در کشور ما چگونه است، سئوالی که بعد از دیدن این قباله در ذهن پیش می آید این است که آیا اصولا مهریه را می توان بیت کوین و ارز دیجیتال قرار داد؟
یک استادیار اکولوژی گیاهی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به اینکه برخی از ما عادات اشتباهی داریم که سبب آسیب رسیدن به محیط زیست در ایام نوروز می‌شود، گفت: ازجمله این عادات اشتباه رها کردن ماهی قرمزها و سبزه‌ها در طبیعت است.

دانستنی‌های حقوقی؛

مجازات کارچاق کنی چیست؟

براساس قانون کارچاق کن‌ها مجرم هستند و باید مجازات قانونی را طی کنند.
آمار منتشرشده نشان می‌دهد، در سال ۲۰۲۱، کانادا از ایالات‌متحده به‌عنوان محبوب‌ترین کشور برای ورود کارگران خارجی پیشی گرفته است و بر اساس نتایج یک نظرسنجی جهانی، دبی و ابوظبی از پنج شهر برتر در زمینه کار و فعالیت شغلی شدند.