مهمترین اخبار

نام عکاس: نسیم آقایی

  • عکس

نام عکاس: خدیجه نادری

  • عکس

نام عکاس: مصطفی رودکی

  • عکس

نام عکاس: سعید حمیدی

غار اشکفت یزدان از دیدنی‌‌های ندوشن در استان یزد است. این غار باستانی، از غارهای مقدس زرتشتیان به‌شمار می‌رود و هر ساله تعداد زیادی از زرتشتیان هند به این غار می‌آیند تا شبی را در آن بگذرانند.
مجموعه امیر چخماق با قدمتی که به قرن نهم هجری قمری بازمی‌گردد، یادگاری از دوره تیموریان است. این مجموعه از مهم‌ترین مکان های دیدنی یزد به ‌شمار می‌رود و شامل شامل بازار، تکیه، مسجد و دو آب‌انبار می‌شود.
ما در رسانه پرسون و در تلاشی دیگر برای تکمیل شدن، به رهنمودتان گوش جان سپردیم و کاری متفاوت آکنده از طنز تقدیم داشته ایم.
ما در رسانه پرسون و در تلاشی دیگر برای تکمیل شدن، به رهنمودتان گوش جان سپردیم و کاری متفاوت آکنده از طنز تقدیم داشته ایم.

مهدی بیرانوند روژمان استان لرستان

پایان طرح مرمت آسیاب ساسانی لرستان

آسیاب ساسانی شهر خرم آباد بعد از یک دوره مرمت کاری آماده بازدید علاقه مندان است. این آسیاب که مدتها به فراموشی سپرده شده بود با اعتراض فعالان گردشگری و کارشناسان تاریخی استان نسبت به بی توجهی به این بنای تاریخی با ارزش مرمت شد.
پیست اسکی دیزین در شمال کوه‌های تهران و به فاصله ۱۲۳ کیلومتر از مسیر جاده چالوس و ۷۱ کیلومتر از مسیر شمشک واقع شده است.

مهدی بیرانوند روژمان

قتل ویردار درخت ۴۵۰ ساله لرستانی

درختان کم یاب شاه بلوط از تیغ تبر سوداگران ذغال در امان نماندند و پیکر آنان زخم برداشت تا به مرور زمان خشک و سوزانده شوند
ساعت 9 صبح امروز سه شنبه 30 دیماه، طرح ظفر (پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت ) و طرح اقتدار (دستگیری اراذل و اوباش ) با حضور فرماندهان، سر کلانتران، روسای کلانتری ، روسای پلیس های تخصصی و معاونین و با سخنرانی سردار اشتری و سردار رحیمی در ستاد فاتب برگزار شد.