چند چهره چند جمله

مهمترین اخبار

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از رئیس‌جمهور خواست که جلوی بی پروایی و جولان دادن تبهکاران و ویژه خواران را بگیرد.و گر نه نمی گذارند اقدامات عدالت‌خواهانه شما به ثمر برسد.
محمدعلی ابطحی از دیدار خود با مهدی کروبی خبر داد و نوشت: حس مشورت دهی‌ام گل کرده بود، به برادران بالا هم گفتم امتیاز رفع حصر را به دولت روحانی نمی‌خواستید بدهید، اوکی. الان در مجموعه‌ یک دست اگر یک روز صبح بساط حصر را جمع کنید و بروید، هیچ اتفاقی نمی‌افتد.
دستیار وزیر امور خارجه خبر داد؛

عزیمت دیپلمات‌های تازه نفس ایران به کابل

دستیار وزیر امور خارجه در امور آسیای جنوبی گفت: همکاران تازه نفس به کابل رفتند تا سفیرمان را یاری دهند و سفارت کشورمان در این روزها همچنان فعال باشد.
وزیر امور خارجه با اشاره به دیدار خود با وزیر خارجه ژاپن گفت: در این دیدار که احتمالا آخرین ملاقات من به عنوان وزیر امور خارجه ایران با همتایانم بود، در مورد تقویت روابط دو جانبه گفتگو کردیم.
رشیدی کوچی با اشاره به تصرف افغانستان توسط طالبان؛

اعتقادات برنده را تعیین می کند نه تسلیحات

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: تسلیم شدن ارتش افغانستان در برابر طالبان نشان داد که اگر نیروهای مسلح اعتقادی نداشته باشند اقتداری هم نخواهند داشت.
شمخانی در توئیتر مطرح کرد؛

حامی ملت افغانستان هستیم!

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: همچون ۴۰ سال گذشته پشتیبان مردم افغانستان و خواست و اراده آنها هستیم.
محمد بحرانی بازیگر و صداپیشه جناب خان عکسی قدیمی از عروسکش که از آخرین کار عروسک گردانیش بوده در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

وزیر امور خارجه در صفحه اینستاگرام خود خبر از انتشار مجموعه کتاب« راز سر به مهر » داد و گفت: روایتی از مذاکراتی که منتهی به برجام شد را تقدیم ملت دلاور ایران کرده‌ایم.