چند چهره چند جمله

مهمترین اخبار

سخنگوی دولت در توییتی محور جلسه امروز رییس‌جمهور و تیم اقتصادی دولت را تغییر به نفع مردم عنوان کرد و گفت: منتظر خبرهای خوب باشید.
وزیر نفت با اشاره به افزایش ۴۰ درصدی حجم صادرات نفت در دولت سیزدهم گفت: در مجموع وصول درآمدهای نفتی کشور بیش از چند برابر شده که حاصل افزایش میزان فروش و افزایش قیمت است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یک پیام توییتری عنوان کرد: تمام تلاش‌ها بر بهبود معیشت کارگران متمرکز شده است.
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس در توئیتی تاکید کرد از عملکرد مسئولان، انتصابات ضعیف، فامیلی و شبهه انگیز انتقاد خواهم کرد.
عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاکید کرد:‏ اصلاح وضع ‎بودجه در شرایط کنونى با محافظه‌کارى و اتلاف فرصت سازگار نیست.
معاون پارلمانی رئیس جمهور در واکنش به اظهارات وزیر خارجه انگلیس درباره استفاده ایران از موشک‌های بالستیک در رزمایش پیامبر اعظم 17 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: عصبانیت انگلیس از اقتدار ایران، قابل درک است.
عضو هیئت رئیسه مجلس در واکنش به نامه لاریجانی به شورای نگهبان درخصوص ردصلاحیتش در انتخابات گفت: برخی تا قدرت دارند خود را سخنگوی حاکمیت می‌دانند اما تا نوبت به آن‌ها می‌رسد، گارد اپوزسیون می‌گیرند.
«پرویز پرستویی» خطاب به حوزه هنری:

به همه خصوصیات بدتان ترسو بودن را هم اضافه می‌کنم

پرویز پرستویی بازیگر نقش اصلی فیلم سینمایی «بی همه چیز» در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با لحنی تند، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی را که اجازه اکران این فیلم را در سینماهای خود نداده است، ترسو خواند.
معاون امور اقتصادی رییس‌جمهور بابیان اینکه مسیر دولت در تکیه بر ظرفیت‌های داخلی و رفع تحریم‌های داخلی است گفت : ما در مذاکرات جدی هستیم اما اقتصاد ما در دولت سیزدهم شرطی نیست.
بیگی‌نژاد در توئیتر عنوان کرد؛

غرب در پی اختلاف افکنی در ایران است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خواست ایران لغو تحریم‌هاست گفت: آمریکایی‌ها دنبال تغییر هدف ایران در مذاکرات هستند تا بین ارکان سیاسی کشور و سپس جریان‌های مردمی و سیاسی اختلاف بیندازند
باقری در توئیتر تاکید کرد؛

امکان پیشرفت وجود دارد

رییس هیات مذاکره کننده ایران در وین در توییتی نوشت: گفتگوهای فشرده، هم در سطح کارشناسی و هم مذاکره‌کنندگان ارشد ادامه دارد، چنانچه همه طرف ها جدیت داشته باشند امکان پیشرفت وجود خواهد داشت.
سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به برخی شبهات درخصوص بودجه در نظر گرفته شده برای این نهاد در لایحه بودجه ۱۴۰۱، اعلام کرد: فعالیت‌های شورای نگهبان فقط برای سال انتخابات نیست.