مهمترین اخبار

محسن رضایی در توئیتر منتشر کرد؛

نشانه هایی که از آغاز یک قیام مردمی خبر می دهد

محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه گام دوم‌ انقلاب یک تحول بزرگ و مردمی است، از نشانه هایی نوشت که آغازگر این مسیر هستند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی خبر از همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء با این وزارت خانه برای تکمیل ۱۱۹۷ کیلومتر فیبر نوری به منظور محرومیت زدایی ارتباطی از استان سیستان و بلوچستان داد.

کنایه عضو مجمع تشخیص مصلحت به ادعای ربیعی،

لطفا فردا مرغ و تخم‌مرغ را هم به fatf نچسبانید!

عضو مجمع تشخیص مصلحت در واکنش به ادعای اخیر سخنگوی دولت گفت: FATF ربطی به واکسن کرونا ندارد؛ فردا مرغ و تخم‌مرغ را هم به این موضوع نچسبانید.

ظریف در توییتی خطاب به همسایگان ایران در خلیج فارس:

با غرب درباره منطقه مذاکره نمی‌کنیم

وزیر امور خارجه در توییتی خطاب به همسایگان ایران در خلیج فارس نوشت: به نظر می‌رسد برخی کشورهای همسایه از غرب درخواست کرده‌اند که بخشی از روند مذاکره با ایران باشند.
وزیر امورخارجه ایران در پیام توییتری نوشت : اگر ایالات متحده آمریکا خواهان پیوستن دو باره به برجام باشد، آماده‌ایم تا در خصوص شرایط احیای عنوان «مشارکت‌کننده در برجام» برای ایالات متحده مذاکره کنیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از خانه‌نشین شدنش خبر داد و گفت: کارها را به‌صورت الکترونیکی می‌بینم.
دبیر شورای عالی امنیت ملی در توییتی نوشت: بیشتر مردم ⁧آمریکا⁩ بر کارنامه سراسر ناکامیِ تفکری که قلدری و زورگویی را حلال مشکلات می‌دانست، مهر مردودی زدند.

واکنش زنگنه به تحریم‌های جدید آمریکا

جنگ روانی ترامپ با تحریم کهنه سرباز صنعت نفت ایران

تحریم بیژن زنگنه در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و اذعان دولت این کشور بر اینکه گزینه چندان دیگری برای اعمال تحریم جدید علیه ایران ندارد، ‌ بیش از آنکه تحریم عملی به شمار آید شبیه جنگ روانی است که ترامپ از ترس شکست به راه انداخته است.