مهمترین اخبار

یک کارشناس ارشد روابط بین الملل با اشاره به گزارش اخیر منتشر شدن از سوی «یاهو نیوز» در مورد ترور شهید سلیمانی از سوی آمریکایی‌ها گفت : براساس این گزارش برنامه ترور شهید سلیمانی از آغاز دوره ترامپ در سال ۲۰۱۷ چیده شده بود .
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت: در سه سال گذشته با همه توان از سه‌جانبه‌گرایی در حل سخت ترین مسائل و مشکلات استفاده کردم.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در نامه‌ای به رقبای خود اعلام کرد:‌ متهم سفره‌های خالی مردم کارگزاران هستند نه انقلاب؛ منازعات انتخاباتی و زدوبندهای سیاسی به مصلحت نیست زیرا مردم از باندبازی و جناح گرایی خسته شده‌اند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت با تاکید بر اولویت ارتقای کیفیت زندگی کارگران، خواستار حضور نمایندگان واقعی کارگران برای تصمیم گیری پیرامون کار و معیشت آنها شد.
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت روز معلم گفت که حفظ منزلت و کرامت این عزیزان و رفع دغدغه هایشان، از اولویت های ⁧‫مجلس یازدهم‬⁩ است.
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: عرایض بنده، که هیچ ادعایی جز صداقت بر قطعیت‌ آن ندارم، ذره‌ای از عظمت شهید سلیمانی و نقش بی‌بدیل او در بازآفرینی امنیت ایران، منطقه و جهان نمی‌کاهد.
اخیرا در فضای مجازی، تصویری از یک جوان فلسطینی منتشر شده که نشان از غرور و قدرت این جوان در به نمایش گذاشتن عکس سردار سلیمانی روبروی سربازان صهیونیستی را نشان می‌دهد.
رئیس پیشین مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری با ارائه توضیحاتی درباره حواشی ایجاد شده پیرامون انتشار فایل صوتی محرمانه گفت‌وگوی وزیر امور خارجه، اظهار کرد: امیدوارم مسئولان ذی‌ربط به جای دراز کردن حکیم‌باشی، حداقل یک مسیر نفوذ را شناسایی کنند؛ تا مشخص شود رئیس جمهور برای کاوش دقیق، شفاف و بدون ملاحظه درباره چگونگی دست‌اندازی به این میراث ملی هیچ خط قرمزی ندارد.

واکنش ظریف پس از انتشار مصاحبه محرمانه‌اش:

نگران خدا و مردم باشید/ تاریخ دلواپسی ندارد!

محمد جواد ظریف در اولین واکنش پس از حواشی اخیر پیرامون فایل صوتی منتشر شده از خود گفت: نگران تاریخ نباشید، نگران خدا و مردم باشید.

یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه تشریح کرد:

بودجه ۱۴۰۰ به نفع محرومین است

یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ تاکید کرد: بودجه ۱۴۰۰ تغییرات اساسی در راستای حمایت از اقشار محروم داشته است.