چند چهره چند جمله

مهمترین اخبار

مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون، با انتشار یک استوری در فضای مجازی به اخبار اخیر درباره جدایی از همسرش واکنش نشان داد.
نایب رییس پیشین مجلس شورای اسلامی با ذکر خاطره ای از مرحوم هاشمی رفسنجانی در توییتی نوشت: امروز جمهوری آذربایجان برای ما شاخ شده‌است.
در پی اعلام خبر رانت میلیونی برای خواهر نماینده سبزوار؛

آقای عنابستانی؛ هیچ برای هیچ و پوچ؟!

نماینده مردم سبزوار در رابطه با اخباری مبنی بر استفاده اعضای خانواده اش از رانت واکنش نشان داد و گفت: همه بدانند که هیچ یک از بستگان درجه یک و دو من در سبزوار ساکن نیستند و اگر هم باشند هیچگاه از هیچ رانتی بهره مند نخواهند شد، عزم ما برای ساختن ایران عزیز در سلامت و شفافیت همچنان مستحکم خواهد بود.
دلنوشته ای از مریم شیرزاد؛

سیامک اطلسی همین بود که در عکس می‌بینید

شما همین بودید که در عکس می بینیم؛ خوشرو و مهربان. چندین بار با هم شطرنج بازی کردیم و من سوسک شدم. فردای روزهای بازی، سلام می کردم، پاسخ سلامم را با خوشرویی و مهربانی همیشگی تان می دادید و می گفتید، چطوری کیسه بوکس؟ یک دست دیگر شطرنج بزنیم؟؛ حالا ما مات از رفتنتان، کیش و مات.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما امروز نیاز داریم از تک تک ارزش‌های دوران دفاع مقدس برای خنثی کردن اقدامات ظالمانه‌ای که علیه ما از طرف مستکبران انجام می‌گیرد، استفاده کنیم.
با افزایش واردات واکسن تمام ادعاهای مسئولان دولت قبل مبنی بر ناتوانی کشور در واردات واکسن به دلیل عدم تصویب FATF دروغ از آب در آمد.
وزیر راه و شهرسازی:

مردم نگران مسکن نباشند

وزیر راه و شهرسازی، قانون جهش تولید مسکن را قانونی راهبردی برای خانه‌دار شدن مردم دانست و گفت: مردم در خصوص تامین مسکن نگرانی نداشته باشند.
واکنش خطیب زاده به گزافه گویی وزیرخارجه رژیم صهیونیستی؛

این عزیزدردانه غرب، به باج‌خواهی عادت دارد

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به گزافه گویی وزیر خارجه رژیم صهیونیستی گفت: ایران حق پاسخگویی را برای خود محفوظ می‌دارد.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی ذخیره کالاهای اساسی را در وضعیت خوبی توصیف کرد و گفت که تمهیدات لازم برای تامین کالاهای اساسی تا پایان سال اندیشیده شده است.