کاریکاتور روز

مهمترین اخبار

پروانه ایزدخواست

ببینید تورم با مردم چه کرده!

پروانه ایزدخواست با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به افزایش افسار گسیخته تورم در کشور که بسیاری از مردم را در تامین معاش خود با سختی های بسیاری روبرو کرده، پرداخت.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفته پارکبان ها غیرقانونی هستند و هموطنان برای شکایت می توانند به مراکز انتظامی و کلانتری ها مراجعه کنند. این موضوع سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.


در خبرها آمده نگرانی خانواده‌ها از وضعیت کرونایی کشور باعث شد که سال گذشته بیش از ۱۰۰ هزار کلاس اولی در مدرسه ثبت نام نکنند. مهدی عزیزی با انتشار کارتونی در خبرآنلاین به این موضوع پرداخت.

انتشار تصاویر و شایعاتی مبنی بر فروش قبرهای میلیاردی در منطقه تجریش تهران، سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد. گفتنی است تولیت آستان امامزاده صالح این خبر را تکذیب کرد.
تصرف افغانستان توسط طالبان و آغاز دوره های افراط گرایی در این کشور که با اعتراضات گسترده فعالان حقوق زنان همراه شده، سوژه کارتونی از عبدالمجید غیبی در خط خطی شد.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز اعلام کرد که در شهرداری تبریز کارمندانی با حقوق هایی در حد سه میلیون تومان با مشکل زندگی می کنند، اما فقط چند معاون و مشاور در شهرداری دویست و پنجاه میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند. این موضوع سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
شیدا سردشتی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به انتشار برخی شایعه ها درباره عوارض واکسن کرونا و منصرف شدن بسیاری از مردم برای تزریق این واکسن که نتیجه ای جز افزایش مرگ و ابتلا را در پی نداشته، پرداخت.
اظهارات یکی از اعضای شورای شهر تهران که کارتن‌خوابی را نوعی سبک زندگی عنوان کرده بود، سوژه کارتونی از عبدالمجید غیبی در صفحه طنز و کارتون خط خطی در اینستاگرام شد.
پرستار فروشنده واکسن های تقلبی که در یکی از بیمارستان‌های پایتخت کار می‌کرد توسط پلیس دستگیر شد... مهدی عزیزی با انتشار کارتونی در خبرآنلاین به این موضوع پرداخت.
یک دونات فروشی در اصفهان به دلیل تبلیغ دونات با روکش طلا پلمب شد. موضوعی که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
طنز و کارتون خط خطی

ببینید درون طالبان چه خبره!

صفحه طنز و کارتون خط خطی در اینستاگرام با انتشار کارتونی از عبدالمجید غیبی به ادامه رفتار وحشیانه و تبعیض آمیز طالبان در افغانستان واکنش نشان داد.
پروانه ایزدخواست

عاقبت فرار از واکسن!

انتشار برخی مطالب غیر مستند که باعث ایجاد تردید در نگاه افراد برای تزریق واکسن کرونا شده، سوژه انتشار کارتونی از پروانه ایزدخواست در صفحه اینستاگرامش شد.
جواد زرینچه، ساعتی پس از انتصاب به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال به دلیل آنچه نامناسب بودن فضای کار عنوان کرده بود، از این سمت استعفا کرد. مهدی عزیزی با انتشار کارتونی در خبرآنلاین به این موضوع پرداخت.
عبور قیمت هویج از قیمت موز در برخی مناطق، آن را در دسته میوه‌های لوکس قرار داد. فیروزه مظفری با انتشار کارتونی در خبرآنلاین به این موضوع پرداخت.

در محصولات گروه خودروسازی سایپا پراید به محدوده عجیب ۱۵۰ میلیون تومان رسیده و گویا ترمز قیمت‌ش بریده است...افزایش افسارگسیخته قیمت خودرو در بازار تعطیل کشور سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
فیروزه مظفری

سبد خرید مردم آب رفت!

بر اساس اعلام دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی، امسال شکر ۹۰درصد، روغن ۳۵درصد و برنج ۳۰درصد گران شدند. موضوعی که سوژه انتشار کارتونی از فیروزه مظفری در خبرآنلاین شد.
نازنین جمشیدی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به افزایش مرگ و میر هموطنانمان به واسطه شیوع بیماری کرونا و همچنین زبانه کشیدن آتش جنگ در کشور افغانستان توسط طالبان پرداخت.
جمعه ٢٢ مرداد عجیب‌ترین روز بهشت زهرای تهران بود و رکورد متوفیان پایتخت شکسته شد. فوتی‌های کرونا جمعه ٢١٦ نفر بود و در مجموع با تعداد کل فوتی‌ها، آمار متوفیان ٣٩٠ نفر ثبت شد که در طول ۵۱ سال فعالیت بهشت زهرا بی‌سابقه بوده است. مهدی عزیزی با انتشار کارتونی در خبرآنلاین به این موضوع پرداخت.
روند افزایشی قیمت میوه‌ها و سبزی‌های توصیه شده برای کرونا از جمله هویج، بار دیگر با اوج گیری کرونا رو به افزایش گذاشت. طوری که با کمیاب شدن هویج، قیمت آن در میادین عمده فروشی میوه و تره‌بار به کیلویی ۲۰ هزار تومان می‌رسد. مهدی عزیزی با انتشار کارتونی در خبرآنلاین به این موضوع پرداخت.
هنوز زمان زیادی از قهرمانی اینتر بعد از یک دهه در لیگ ایتالیا سپری نشده که این تیم چوب حراج به ترکیب برنده خود زده است. موضوعی که سوژه کارتونی در زیزو کارتونز شد.