مهمترین اخبار

آخرین اخبار

یک فعال بازار خودرو در زنجان:

رونق از بازار خودرو رخت بر بست

یک فعال بازار خودرو در زنجان از نبود مشتری در بازار خودرو خبر داد و گفت: این در حالی است که قیمت در بازار خودرو، کاهش یافته اما به دلیل تعطیلی در بازار، مشتری نیست.

مدیرکل زندان‌های استان زنجان خبر داد:

آزادی ۷۴ زندانی جرایم غیرعمد

مدیرکل زندان‌های استان زنجان از آزادی 74 زندانی جرایم غیرعمد از زمان آغاز پویش همدل در استان زنجان تاکنون خبر داد.

از سوی امام جمعه یزد اعلام شد؛

زکات فطره به ازای هر نفر 20 هزار تومان

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، میزان زکات فطره به ازای هر نفر در استان یزد را 20 هزار تومان اعلام کرد.

مسئول ستاد استهلال ماه دفتر نماینده ولی فقیه در استان زنجان خبر داد:

رصد استهلال ماه شوال از دیدگان۱۲ کارشناس و روحانی

مسئول ستاد استهلال ماه دفتر نماینده ولی فقیه در استان زنجان از رصد استهلال ماه شوال توسط ۱۲ نفر از کارشناسان نجوم و روحانیون زنجانی خبر داد و گفت: این اقدام در قالب ۲ گروه مجزا روی خواهد داد.

دانش آموخته برتر بنیاد ملی نخبگان و پژوهشگر برتر آذربایجان‌غربی:

مسوولان باید از ظرفیت نخبگان در حل مسائل استان استفاده کنند

دانش آموخته برتر بنیاد ملی نخبگان و پژوهشگر برتر آذربایجان‌غربی گفت: توسعه هر استانی در گرو رونق کسب و کار است که با بهره گیری از ظرفیت نیروهای جوان و نخبگان استانی این امر سریعتر و بهتر انجام می‌شود با برنامه‌ریزی و اعتماد به جوانان استان می‌توان ظرفیت های نخبگان استانی را در برای توسعه استان به کار برد و از مهاجرت آنها به شهرها و کشورهای دیگر جلوگیری کرد.
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به آغاز برداشت گل محمدی از باغ های استان گفت: پیش بینی می شود امسال حدود ۴۱ تن گل برگ گل محمدی به ارزش چهار هزار و ۹۲۰ میلیون ریال برداشت شود.

سرپرست روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان:

حیات‌وحش عاری از شکارچی شد

سرپرست روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان، از نبود هیچگونه شکاری در حیات‌وحش این استان طی نیمه دوم فروردین ماه امسال تا ۲۰ اردیبهشت ماه خبر داد.
مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی شرکت آب منطقه‌ای گلستان با اشاره به رهاسازی قسمتی از آب تالاب بین المللی آلاگل برای مصارف آبزی پروری و مزارع کشاورزی پایین دست آن تصریح کرد که این رهاسازی نه تنها مشکلی برای تالاب ایجاد نمی‌کند بلکه حق آبه زیست محیطی آن نیز محفوظ است.

فیروزآبادی؛ کارشناس منابع طبیعی در گفتگو با پرسون:

«تنش آب» به یکی از نزاع‌های اصلی در خاورمیانه تبدیل می‌شود

فیروزآبادی؛ کارشناس منابع طبیعی و کارآفرین برتر گفت: «تنش آب» دیر با زود به یکی از موضوعات و حتی نزاع‌های اصلی در منطقه ای همانند خاورمیانه تبدیل می‌شود به طوری که از هم‌اکنون شاهد این دست از تنش بین کشورهای منطقه هستیم که بهترین و ساده‌ترین نمونه آن را می‌توان تنش آبی بین ایران با کشور افغانستان بر سر رودخانه «هیرمند» دانست.
به فاصله حدود ۱/۵ کیلومتری جنوب‌شرقی روستای فیروزیان از توابع بخش صومای برا دوست شهرستان ارومیه و در دامنه نسبتاً مرتفع کوه میدان و کوتول، به روی کوه صخره‌ای منفرد، قلعه‌ای بزرگ و بلند واقع شده است که از یک طرف به کوه تکیه داده و از سه طرف دیگر به تمام دشت و روستاهای پایین‌دست اطراف، اشراف کامل دارد، این قلعه در منطقه به کل‌خرابه معروف است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان هشدار داد:

رواج اسکناس و چک پول های تقلبی در بازار گیلان

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به ورود چک پول‌های تقلبی به بازار گفت: فروشندگان با استفاده از دستگاه‌های تشخیص اسکناس می‌توانند از ضرر و زیان ناشی از دریافت چک تقلبی جلوگیری به عمل آوردند.

استاد حوزه علمیه کردستان در گفتگو با پرسون:

انتخابات در ایران اسلامی از ارکان مردم‌سالاری دینی است

معاون تبلیغ حوزه علمیه سفیران بیجار گفت: باید بتوانیم با حضور پرشور خود در انتخابات از یک سو حماسه آفرین باشیم و از سوی دیگر دولتی انقلابی، جوان و متعهد به اسلام و انقلاب را روی کار بیاوریم تا کشور از مشکلات حال حاضر خارج شود.

مدیر کل کتابخانه های عمومی گیلان خبر داد:

افتتاح کتابخانه عمومی پروفسور «مریم میرزاخانی» در صومعه سرا

مدیر کل کتابخانه های عمومی گیلان با اشاره به بهره برداری دومین کتابخانه ویژه «مادر و کودک» در صومعه سرا گفت: کتابخانه عمومی پروفسور «مریم میرزاخانی» شهر صومعه سرا ۲۱ اردیبهشت ماه و با رعایت کلیه شیوه نامه‌های بهداشتی و بدون انجام تشریفات مرسوم افتتاح می‌شود.

رئیس جهاد کشاورزی استان زنجان خبر داد:

۶۰ هزار تن کود بین کشاورزان توزیع شد

رئیس جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: ۶۰ هزار تن انواع کود عرضه شد که این میزان در مقایسه با سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است.

در یک اقدام نمادین؛

اسرائیل را آب برد

دریک اقدام نمادین در یزد، نماد کشور اسرائیل را آب برد.