پربازدیدها

مهمترین اخبار

رییس سازمان آتش نشانی شهرداری بانه گفت: در سالجاری میزان آتش سوزی ها در شهرستان بانه نسبت به سال گذشته رشد بالایی دارد و شامگاه دیروز جمعه نیز شاهد یک مورد از این آتش سوزی ها در سطح شهر بودیم.

رئیس بهزیستی کشور در دیدار با استاندار یزد گفت: سیاست دنیا نیز به سمتی است که شرایط بهتر را برای حضور افراد دارای معلولیت در جامعه فراهم کند که از نظر معلولیت، معلول مستقل با منزلت اجتماعی با همان مشارکت موثر اجتماعی در درون خانواده و جامعه حضور داشته باشد.
مدیرکل میراث فرهنگی، استان کرمانشاه خبر داد:

جشن انار اورامانات در آستانه جهانی شدن

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه با عنوان اینکه خواستگاه انار اورامانات در استان کرمانشاه است، گفت: درخواست کرده ایم جشن برداشت انار به نام این منطقه ثبت جهانی شود.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: بامداد امروز بانک صادرات شعبه زاهدان دچار آتش‌سوزی شد.
در این گزارش خواهید خواند، تأثیر بلندمدت ماسک زدن در میان زنان منجر به تغییر ذوق وسلیقه آنها برای انتخاب نوع آرایششان - حتی در آینده پساکرونایی خواهد شد.
یادداشت// «مجتبی درودی»پژوهشگرتاریخ،فرهنگ و زبان های باستانی ایران، در یادداشتی که در اختیار رسانه پرسون قرار داد با تحسین فیلم مستندی با موضوع حفظ حیات وحش ایران و با تأکید ویژه بر روی یک گونه پرنده به نام «هوبره» به نقش این پرنده در ادبیات فارسی پرداخته است.
از ابتدای همه‌گیری بیماری کرونا تا کنون میزان تمایل مردان به تراشیدن ریش و اصلاح مو کاهش یافته است. این أمر دلایل متعددی دارد از جمله کاهش ارتباطات اجتماعی و بی‌اعتمادی به آرایشگاه‌ها.
مردم باید هشدارهای پلیس در امر کیف قاپی و سرقت تلفن همراه را جدی بگیرند، اکثر سرقت‌های تلفن همراه و کیف قاپی بر اثر بی احتیاطی خود مردم است.
در حالی که همه متغیرها بیانگر روند صعودی بورس بود، اما در نیمه دوم معاملات عرضه افزایش یافت و سبب شد که شاخص کل کار خود را با حدود ۶ هزار واحد افت به پایان ببرد. این در حالی است که اکثر کارشناسان روند بورس در هفته جاری را مثبت ارزیابی می‌کردند. فردا بازار چگونه است؟
رییس اداره کل پیگیری وصول مطالبات بانک مسکن اعلام کرد:

چگونگی اجرای قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور

رییس اداره کل پیگیری وصول مطالبات بانک مسکن از تمدید مهلت اجرای « قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور» تا پایان سال جاری خبر داد و اعلام کرد: مهلت ارائه درخواست بدهکاران به شعب بانک نیز تا پایان آذرماه تعیین شده است.