پوشش ویژه کرونا

در پرسون از رویدادهای لحظه ای کرونا در ایران و جهان باخبر شوید.

خوشبختانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست نداد و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدو ۱۴۱ هزار و ۳۴۳ نفر ماند.
به بهانه صفر شدن آمار فوتی‌های کرونا در هفته گذشته

پاسخ به یک پرسش سیاست‌زده؛ چه کسی واکسن وارد کرد؟

علیرضا رئیسی گفت: «صفر شدن مرگ‌ومیر کرونا نه تنها حاصل کار چندین ساله مدافعین سلامت است، بلکه حاصل چند سال کار دانشمندان دنیا است.»
بنابر جدیدترین آمار همه‌گیری کرونا (کووید-۱۹)، شمار مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۳۴ میلیون و ۷۷۰ هزار و ۲۰۸ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۳۱۹ هزار و ۳۲ نفر نیز بر اثر عفونت کووید تأیید شده است.

از دیروز تا امروز ۱۳ خردادماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۷۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۷ نفر از آنها بستری شدند.
بر اساس پیش‌بینی‌های متخصصان بنظر می‌رسد که تا سه ماه آینده موج جدیدی از کرونا و افزایش چشمگیری در ابتلا به این بیماری نداشته باشیم.
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۳۱۲ بیمار کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه سه نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
بنابر اعلام وزارت بهداشت، طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۲ بیمار کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه چهار نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.