حرف وزارت‌خانه‌ها

مهمترین اخبار

وزیر بهداشت درباره دلایل افزایش بی سابقه ورود محموله های جدید واکسن کرونا به کشور گفت: من هیچ وقت درباره گذشته صحبت نمی‌کنم بلکه صحبت من درباره آینده است و از وقتی که نمایندگان به ما رأی اعتماد دادند و تکلیف به دوش ما افتاد شبانه روز برای تامین واکسن کار کردیم.
پیرو فرمایش مقام معظم رهبری و ابلاغ مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، مبنی بر «لغو سند یا بیانیه آموزش 2030» سرپرست وزارت آموزش و پرورش، مصوبه مذکور را جهت اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین معارفه و تکریم مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: کارآمد سازی مدیریت و افزایش بهره‌وری در همه بخش ها به خصوص در حوزه های اقتصادی تامین اجتماعی باید در دستور کار قرار گیرد.
وزیر راه و شهرسازی:

مردم نگران مسکن نباشند

وزیر راه و شهرسازی، قانون جهش تولید مسکن را قانونی راهبردی برای خانه‌دار شدن مردم دانست و گفت: مردم در خصوص تامین مسکن نگرانی نداشته باشند.
زلفی گل گفت: در جمهوری اسلامی باورداریم که هر مدیر و مسئولی اگر در راستای اهداف مقدس شهدا گام بردارد و تلاش کند، حتما عاقبت به خیر خواهد شد، در غیر اینصورت عاقبت بخیر نمی‌شوند.
وزیر راه و شهرسازی:

صندوق توسعه مسکن تشکیل می‌شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: مقرر شده بسیاری از درآمدها از جمله فروش املاک و مستغلات وزارتخانه به صندوق توسعه مسکن واریز شود که از این طریق امکان کمک به اقشار مختلف جامعه برای انجام پروژه‌های حمایتی وجود دارد.
وزیر بهداشت گفت: روند واکسیناسیون عمومی در کشورشتاب می‌گیرد و تلاش ما این است که روزانه یک و نیم تا دو میلیون دُز واکسن در کشور تزریق شود و از مرگ و میرهای بیشتر مردم، پیشگیری شود و با تسریع واکسیناسیون می‌توان از موج‌های بعدی بیماری کرونا در کشور جلوگیری کرد.
وزیر بهداشت مطرح کرد:

لزوم افزایش سرعت واکسیناسیون

وزیر بهداشت با اشاره به لزوم افزایش سرعت واکسیناسیون گفت: اگر روند واکسیناسیون سرعت نیابد در آبان ماه با موج جدید بیماری مواجه می‌شویم.