نشست‌ها

مهمترین اخبار

از سوی مرکز مدیریت ریسک بیمه مرکزی اعلام شد:

آغاز نشست های مجازی در حوزه بین الملل

نشست مجازی با حضور مدیران ارشد و حوزه های مختلف آموزشی و اداری مؤسسه بیمه مالزی و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با هدف هماهنگی برای همکاری‌های مشترک آتی برگزار شد.
وزیر کار از تشکیل ستادی فرادستگاهی برای اجرای سیاست‌های کلی تامین اجتماعی در این وزارتخانه خبر داد.
در نشست توسعه زیر ساخت های هسته ای پیش نویس‌های طرح توسعه زیرساخت‌های هسته‌ای ملی کشورهای همسود برای اجرای امن فناوری‌های هسته‌ای صلح آمیز بررسی شد.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی خبر از صادرات سه میلیارد دلاری واحدهای فعال داد و گفت: یکی از توافقنامه های بلند مدت ایران با چین ایجاد شهرک صنعتی مشترک بود که هدفمان این است که بخش خصوصی به میدان بیاد.
با تشکیل کارگروه مشترک بانک مرکزی و وزارت صمت:

سیاست‌های ارزی و تجاری کشور هماهنگ می شوند

کارگروه مشترک و عملیاتی وزارت صمت و بانک مرکزی به منظور هماهنگی سیاست‌های ارزی و تجاری کشور و هدایت ارز حاصل از صادرات به سمت چرخه تجاری و تولیدی کشور تشکیل شد.
نشست «دگرخند» با موضوع طنز مطبوعاتی، مطبوعات طنز و ماهنامه سه‌نقطه در سالن سوره حوزه هنری برگزار شد.
دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) گفت: امسال نیز همانند سال گذشته همایش شیرخوارگان حسینی به دلیل همه گیری ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع بیشتر آن، بدون حضور جمعیت و به شکل مجازی برگزار می شود.
رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با اشاره به لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: در این لایحه نگرانی هایی وجود دارد. برخی نمایندگان در مجلس دارند ساز مخالف می‌زنند و دست اندازی می‌کنند. برخی نمایندگان‌ باید تفکر خودشان را تغییر دهند.
واعظی در نشست مدیران ارشد دولت تدبیر و امید؛

تلاش و فداکاری دولت مانع از فروپاشی نظام شد

رئیس دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری گفت: کشور بخاطر جنگ اقتصادی و کرونا با شرایط بسیار سخت و دشواری رو به رو بود دولت دوازدهم با وجود همه سختی‌ها و مشکلات، تلاش کردکه روند توسعه کشور متوقف نشود و مردم مشکلات کمتری را در زندگی و معیشت خود متحمل شوند.