سرگرمی

در صفحه سرگرمی مقالات و اخبار تفریحی و سرگرمی را خواهید دید.

هنگام برنامه ریزی یک مهمانی ، غذای عالی و... را در نظر می گیرید سعی کنید تعدای بازی برای سرگرم کردن مهمان هایتان در نظر بگیرد با این حال ، اگر واقعاً می خواهید مهمانی خود را به یادماندنی کنید ، به چند بازی دورهمی نیاز خواهید داشت.
آشپزخانه پرسون

طرز تهیه کیک کشمشی خانگی

کیک کشمشی نرم و پف پفی یکی از کیک‌های نوستالژیک دوران کودکی اکثر ما و خوراکی زنگ تفریح در مدرسه بود. طرز تهیه کیک کشمشی ساده و گردویی در فر یا در قابلمه به صورت خانگی همگی از قدیم مرسوم بوده‌اند.
در گزارش پیش روی تان فال روزانه پرسون را در اختیار تان قرار می دهیم.
در ادامه این مطلب گلچینی از پیامک، متن‌، شعر تبریک عید سعید فطر، اس ام اس تبریک عید فطر و پیام رسمی تبریک عید فطر را برای شما آماده کردایم که در ادامه تقدیم‌تان می‌گردد.
یکی از جالب‌ترین انواع معما آن‌هایی هستند که با توجه به توالی اعداد یا تصاویر حل می‌شوند. این دست معما‌ها برای هر گروه سنی جذابیت دارند و فرصتی فراهم می‌کنند تا نه تنها قدرت استدلال بلکه دقت خود را هم بسنجیم. ما هم چند معمای سرگرم کننده از همین نوع برایتان آماده کرده ایم.

روز معلم فرصتی مناسب برای تمامی دانش‌آموزان در سرتا سر جهان در قدردانی از معلمان است. هر چند زمان این مراسم در کشور‌های مختلف متفاوت است، اما در همه کشور‌ها مراسم قدردانی از معلمان مشابه است. مقام معلم هر ساله در کشور ما در روز ۱۲ اردیبهشت به مناسبت شهادت استاد گرانقدر مرتضی مطهری گرامی داشته می‌شود.
۹ اردیبهشت مصادف با ۲۹ آپریل روز جهانی روانشناس و مشاور نامگذاری شده است در این مطلب پیام و متن تبریک های رسمی بمناسبت این روز برای شما گردآوری کرده ایم.
در سال‌های اخیر و با گسترش شبکه‌های اجتماعی تبریک عید نوروز با ارسال پیامک در بین مردم رواج پیدا کرده است. اگر می‌خواهید با ارسال یک پیامک زیبا و دلنشین این عید باستانی را به دوستان، اقوام و آشنایان خود تبریک بگویید، در این مطلب با پرسون همراه باشید.