مهمترین اخبار

محققان مشغول توسعه ایمپلنتی حاوی سلول های مهندسی شده هستند که ساعت بیولوژیک بدن را تنظیم و به سربازان و نیروهای اورژانس کمک می کند پس از اختلال در خواب، سریع توازنشان را به دست بیاورند.
کمپانی سامسونگ برای گوشی های هوشمند گلکسی خود یک کیف پول ارز دیجیتال بومی دارد و از دیروز ، این کیف پول بلاک چین سامسونگ از کیف پول شخص ثالث و کیف پول سرد پشتیبانی خواهد کرد ، بنابراین کاربران می توانند دارایی های ارز دیجیتالی خود را از آن مدیریت کنند.

به منظور پاسخگویی به سوال نمایندگان صورت می گیرد؛

آذری جهرمی میهمان کمیسیون اجتماعی مجلس

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات این هفته به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی حضور پیدا خواهد کرد.
بیست و نهمین کنفرانس مهندسی برق ایران، با مشارکت و حضور ایرانسل به عنوان حامی اصلی، به صورت آنلاین و نیمه حضوری، برگزار می‌شود. ایرانسل در این کنفرانس، به انتقال تجربیات خود دربارۀ پیشتازی در زمینه‌هایی همچون راه‌اندازی 5G و مطالعات 6G می‌پردازد.
دسترسی کاربران واتس‌اپ که با شرایط جدید حریم خصوصی این سرویس پیام رسان موافقت نکنند، بلافاصله مسدود نمی شود اما امکانات محدودتری را تجربه خواهند کرد.

برای ایمن سازی حساب‌ کاربران؛

گوگل احراز هویت دو عاملی را فعال می کند

گوگل به زودی اجرای هویت دو عاملی را به عنوان پیش فرض برای کاربرانش عرضه می کند اما برای این منظور حساب های افراد باید به درستی پیکربندی شده باشد.