بازار

برای باخبر شدن از آخرین قیمت انواع کالاها و آخرین خبرهای جذاب و به روز بازار ایران، سرویس بازار را دنبال کنید.

سیب زمینی یکی از محصولات غذایی بسیار مهم نه تنها در کشور ما بلکه در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا به حساب می آید؛ این محصول غذایی خواص و انرژی بالایی دارد و در بیشتر غذای مردم جهان مورد استفاده قرار می گیرد و می توان گفت که جزو مهم ترین کالاها به شمار می رود که در سبد غذایی خانوار قرار دارد.
اگر بدانید آمار رسمی مصرف سیگار در بازار ۷۵ میلیارد نخ و آمار غیر رسمی آن نیز حدود ۱۰۰ میلیارد نخ هست و توان تولید داخل نیز فقط ۵۵ میلیارد نخ می باشد یقینا به سود سرشار قاچاق این کالا و علت تشکیل و نفوذ مافیا در عمق شرکت دخانیات ایران پی خواهید برد.
رئیس تعزیرات حکومتی در گفتگو با پرسون مطرح کرد؛

برگشت وجه اضافه گران فروشان به مردم

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در صورتی که شکایتی از سوی هموطنان به این سازمان مبنی بر گران فروشی گزارش شود و مورد رسیدگی قرار گیرد، گران فروش باید وجه اضافه بر پرداخت را به شاکی پرداخت کند.
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: با توجه به مازاد تولید و کاهش تقاضا، هر کیلو مرغ حدود ۴ هزار تومان کمتر از نرخ مصوب در اکثر واحدهای مرغداری عرضه می‌شود.
اینکه گفته می شود هر کیلوگرم گوجه فرنگی برای تهیه رب کمتر از هزار تومان خریداری می‌شود، مربوط به سال 97 است و اکنون قیمت هرکیوگرم گوجه حدود 3250 تومان است. برای تولید هر قوطی 800 گرمی رب 5.5 تا 6 کیلوگرم با توجه به کیفیت، گوجه فرنگی مورد نیاز است یعنی فقط حدود 19500 تومان قیمت ماده اولیه آن است.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار تهران از کاهش قیمت مرغ و تخم مرغ در میادین میوه و تره بار خبر داد.
مشاهدات میدانی از بازار حاکی از آن است که مرغ در برخی مغازه‌ها بیش از قیمت مصوب ۳۱ هزار تومان فروخته می شود.
عبدالرضا جمالی پور از افزایش قیمت ۳۰ درصدی گوجه فرنگی در بازار اهواز خبر داد و گفت: اگر گوجه‌های نو وارد بازار شود، قیمت این محصول به قیمت سابق خود بر می‌گردد.
تست گیگ بنچ نشان می‌دهد این سیستم به طور اتوماتیک عملکرد گوشی را در زمان انجام بازی و همچنان انجام اپلیکیشنهای سنگین دیگر محدود می کند و این نرم افزار سرعت پردازنده اس ۲۲ را حداکثر ۴۶ درصد کاهش داده است.
بازار خودرو امروز تحت تاثیر افزایش قیمت دلار در بازار آزاد و همچنین حواشی پیش آمده پیرامون آزادسازی واردات خودرو، روند افزایشی را ثبت کرد و اکثر مدل‌ها با افزایش قیمت همراه بودند.
طبق آخرین بررسی های میدانی صورت گرفته در حال حاضر قیمت پودر سیمان سفید کد ۱۱ وزن ۲ کیلوگرم ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان است.
قیمت مرغ متاثر از دلایل مختلف در استان های کشور با نرخ های متفاوتی به فروش می رسد به طوری که بر اساس مشاهدات میدانی این محصول با وجود داشتن نرخ مصوب ۳۱ هزار تومانی ۳۰ تا ۳۷ هزار تومان به دست مصرف کننده می‌رسد.
محمدشفیع ملک زاده گفت: با توجه به ذخایر برنج داخلی و خارجی در انبارها پیش بینی می شود که قیمت برنج در ماه رمضان تغییری نداشته باشد.