مهمترین اخبار

رییس جمهوری سالمندان، بیماران زمینه‌ای و صعب‌ العلاج و کادر درمان را در اولویت دریافت واکسن کرونا اعلام کرد و گفت: وزارت بهداشت مکلف شد واکسن مورد تایید و نیاز را در اسرع وقت تأمین کند.
کرونا هر روز تعدادی از هموطنان ما را کِشان کِشان به بیمارستان‌ها می‌کشاند و مشکل اینجاست که بسیاری از مردم موارد بهداشتی را به خوبی رعایت می‌کنند اما عده‌ای با برگزاری جشن‌ها و مراسم‌های عروسی به افزایش مبتلایان و قرمز ماندن وضعیت دامن می‌زنند.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد؛

احتمال ممنوعیت تردد خودروها از ساعت ۱۹ در روزهای شنبه و یکشنبه

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد: در صورت تصویب این ستاد محدودیت تردد خودروها در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۲۱ به ۱۹ تغییر می کند و اصناف نیز باید از ساعت ۱۸ تعطیل باشند.

ورود عملیاتی سپاه به مناطق سیل زده؛

تنگسیری: تا رفع کامل مشکلات در کنار مردم خواهیم بود

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تشریح اقدامات سپاه در جهت ساماندهی به مشکلات مردم خوزستان تاکید کرد: نیروی دریایی سپاه همانند سال گذشته در کنار مردم خوزستان تا رفع کامل مشکلات آنها خواهد بود.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: بر اساس حدس‌ها و مطالعات صورت گرفته بوی بد تهران به دلیل مازوت نیروگاه است اما برای اطمینان از این امر به مطالعات درون نیروگاهی نیاز داریم.
رئیس‌جمهور گفت: طبق مصوبات ستاد ملی کرونا جلسات بالای ۱۵ نفر نباید در شرایط قرمز برگزار شود و این دستورالعملی است که در قرارگاه مرکزی مورد نظر قرار گرفته و جزو مصوبات شورای‌عالی امنیت ملی است و به‌عنوان قانون لازم الاجرا است.
اسدالله قلی‌زاده رئیس اتحادیه جایگاه‌داران بنزین، درباره تعطیلی پمپ بنزین‌ها با اجرای محدودیت های جدید از اول آذر ماه توضیحاتی داد.
زلزله‌ای به قدرت چهار درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) روز دوشنبه حوالی «میداوود» استان خوزستان را لرزاند.