شهری

از تازه ترین، جدیدترین و مهمترین خبرهای اعم از شهرداری، شورای شهر و هرآنچه در مبلمان شهری میگذرد، در حوزه شهری پرسون مطلع شوید.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران اعلام کرد: ایستگاه‌های شاهد - باقرشهر، شهر آفتاب، حرم مطهر و فرودگاه امام خمینی (ره) همزمان با برگزاری مراسم روز ارتش مسافرگیری ندارد.
اجرای برنامه زنده اذان‌گاهی منطقه 12 در شب‌های ماه مبارک رمضان:

همراه با شهروندان در لحظات دعا و مناجات

شهردار منطقه 12 از اجرای برنامه زنده اذان‌گاهی در سطح منطقه، هم‌زمان با لحظات ملکوتی افطار خبر داد.
قانون نصب پلاک سوم از سال ۸۴ تصویب شده اما اجرای آن تا به امروز به تعویق افتاده است، حال قرار است پس از ۱۷ سال با کمک شرکت های دانش بنیان این طرح در نیمه اول ۱۴۰۱ اجرا شود.

معضل دستفروشی یکی از مشکلاتی محسوب می‌شود که گریبان حمل و نقل ریلی پایتخت را گرفته و برنامه‌ها برای رفع این مشکل در مدیریت‌های شهری گذشته کارساز نبوده است. اما حالا مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران می‌گوید: بزودی طرحی جامع برای ساماندهی دستفروشان اجرایی می‌شود و شهروندان هم آرامش روانی در واگن‌ها خواهند داشت.
طرح ویژه ممانعت از ورود آقایان به واگن بانوان به منظور حفظ کرامت انسانی بانوان، امنیت روانی و آرامش خاطر آنها؛ با همکاری پلیس مترو در حال اجراست.

با حضور مدیرکل اداره محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران:

منطقه 12 موفق به کسب گواهینامه ایزو 14001:2015 شد

شهردار منطقه 12 از کسب گواهینامه ممیزی مراقبتی سیستم مدیریت محیط زیست ایزو 14001:2015 توسط این منطقه خبر داد.

در جلسه شورای ترافیک شهر تهران تصویب شد که نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال جاری در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شود.
پرسون از حقوق های میلیونی شهرداران سابق مناطق تهران گزارش می دهد؛

در معاونت امور مناطق شهرداری تهران چه خبر است؟! / صدها نیروی رسمی با تجربه و بیکار

شهرداری تهران یک نهاد خدمات رسان است اما؛ در دو دهه اخیر این نهاد خدمات رسان به یک نهاد سیاسی تبدیل شده و بسیاری از مدیران ارشد و حتی مدیران میانی این نهاد نیز بر اساس جناح های سیاسی به قدرت می رسند.
با توجه به حجم ترافیک در ایام نمایشگاهی، اگر نمایشگاه کتاب در مصلی تهران برگزار شود ترافیک شهری بسیار افزایش خواهد یافت در نتیجه طبق قوانین، تمامی نمایشگاه ها باید در شهر آفتاب برگزار شود.