مهمترین اخبار

چندی قبل ویدیویی از علی زندوکیلی (خواننده) در صفحه اینستاگرام او منتشر شد که واکنش‌های بسیاری را در پی داشت. زندوکیلی در این ویدیو که در دهکده طبیعت ضبط شده بود، توله شیری به نام «شیر دل» را در آغوش داشت و به صراحت اعلام کرد که قصد نگهداری از این حیوان را دارد؛ قصدی که ظاهرا بعدا تغییر کرد...
منوچهر طیاب، کارگردان و مستندساز، فراق دوست قدیمی خود، خسرو سینایی را تاب نیاورد.
سریال آقازاده که تا اینجای کار به جای ارائه فهم یا درک تازه‌ای از موضوع آقازادگی صرفاً داستان دختری به نام مانلی را توصیف کرده، در سکانسی جنجالی به موضوع ازدواج موقت اشاره‌ای گذرا کرده است
به صورت مجازی و همزمان با دهه اول محرم در خراسان شمالی؛

«سفینة النجاة» توسط هنرمندان مسجدی نمایشنامه خوانی می شود

نخستین نمایشنامه خوانی مجازی در استان خراسان شمالی با عنوان « سفینة النجاة» به مناسبت ایام محرم و توسط هنرمندان کانون پیامبر اعظم (صلی الله علیه وآله وسلم) گرمه انجام می شود.
گفت و گو با فعالان ادبی خراسان شمالی

قافیه های کرونایی شعر

6 ماهی می شود که فضای مجازی جایگزین محافل ادبی شده است و شاعران در فضای مجازی به تبادل و تعامل با یکدیگر دست زده اند و دلخوش هستند به این که در این بستر سروده های خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند.
علیرضا داوودنژاد:

عمدتا در خانه هستم

علیرضا داوودنژاد کارگردان پیش کسوت سینما گفت: این روزها عمدتا در خانه هستم، مگر در موارد خاصی که برای خرید بیرون می‌روم و در آن زمان هم ماسک می‌زنم.
معاون صدای رسانه ملی با اشاره به تحریم ها و موانع موجود در اداره کشور انعکاس دستاوردهای دولت را از اهداف اصلی رادیو دانست.
محمد پیوندی کارگردان «شوتبال» درباره تغییر رویکرد این مسابقه در فصل دوم، از فضای سلبریتی‌محور به سمت دعوت از مردم عادی برای رقابت، توضیحاتی ارائه کرد.
ادامه فیلم برداری سریال "دادٍستان" با بازیگران جدید

از محمد کاسبی و برزو ارجمند تا نگار فروزنده و نیما شاهرخ‌شاهی

در حالی که بیش از ۵۰ درصد سریال تلویزیونی "دادستان" تصویربرداری شده، بازیگران جدید این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی مسعود ده‌نمکی معرفی شدند.
رضا ناجی؛ بازیگر سینما و دارنده جایزه خرس نقره ای، از پایان دوره‌های شیمی درمانی و موفقیت آمیز بودن آن خبر داد.