مهمترین اخبار

منوچهر طیاب، کارگردان و مستندساز، فراق دوست قدیمی خود، خسرو سینایی را تاب نیاورد.
سریال آقازاده که تا اینجای کار به جای ارائه فهم یا درک تازه‌ای از موضوع آقازادگی صرفاً داستان دختری به نام مانلی را توصیف کرده، در سکانسی جنجالی به موضوع ازدواج موقت اشاره‌ای گذرا کرده است

به صورت مجازی و همزمان با دهه اول محرم در خراسان شمالی؛

«سفینة النجاة» توسط هنرمندان مسجدی نمایشنامه خوانی می شود

نخستین نمایشنامه خوانی مجازی در استان خراسان شمالی با عنوان « سفینة النجاة» به مناسبت ایام محرم و توسط هنرمندان کانون پیامبر اعظم (صلی الله علیه وآله وسلم) گرمه انجام می شود.

گفت و گو با فعالان ادبی خراسان شمالی

قافیه های کرونایی شعر

6 ماهی می شود که فضای مجازی جایگزین محافل ادبی شده است و شاعران در فضای مجازی به تبادل و تعامل با یکدیگر دست زده اند و دلخوش هستند به این که در این بستر سروده های خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند.

علیرضا داوودنژاد:

عمدتا در خانه هستم

علیرضا داوودنژاد کارگردان پیش کسوت سینما گفت: این روزها عمدتا در خانه هستم، مگر در موارد خاصی که برای خرید بیرون می‌روم و در آن زمان هم ماسک می‌زنم.

سفر در «شب فیروزه ای» به خراسان شمالی

آبنبات بجنوردی برای بازیگر «وضعیت سفید»

«شب فیروزه ای» یکی از برنامه های پربیننده و جذاب سیماست که با هدف معرفی آداب و رسوم مناطق مختلف کشور و اماکن تاریخی، گردشگری و فرهنگی سعی در معرفی هر چه بیشتر جای جای کشور عزیزمان دارد. این برنامه هر هفته به یک استان سفر می کند و در هر قسمت مهمان ویژه کشوری همچون بازیگر، خواننده و ورزشکار دارد که ارتباطی به آن استان دارد یا بازیگری نام آشناست.
محمد پیوندی کارگردان «شوتبال» درباره تغییر رویکرد این مسابقه در فصل دوم، از فضای سلبریتی‌محور به سمت دعوت از مردم عادی برای رقابت، توضیحاتی ارائه کرد.
موزه و کتابخانه «دکتر قریب» که قرار بود همزمان با زادروز زنده‌یاد بدرالزمان قریب در یکم شهریورماه با حضور او افتتاح شود، پس از درگذشت این زبان‌شناس و نویسنده فقید گشایش یافت.