اصفهان

مهمترین اخبار

در نهمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت که اول مرداد ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد، مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به عنوان مدیر برتر حامی روابط عمومی انتخاب و مدال زرین روابط عمومی را دریافت نمود.
در بهار امسال شرکت ذوب آهن اصفهان افزایش تولید به همراه داشت و این پیشرفت باعث امیدواری مدیران و کارکنان این شرکت است.
سلسله جشن های ویژه تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان برتر و ممتاز خانواده بزرگ ذوب‌آهن اصفهان با حضور مسئولین شرکت، تعدادی از دانش پژوهان برتر و خانواده های آن ها دهم تیر ماه در تالار مخابرات استان اصفهان آغاز شد.
دکتر علیرضا مقدسی معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس کل گمرک ایران و هیات همراه پنج شنبه دوم تیرماه با حضور در ذوب آهن اصفهان ضمن دیدار و گفتگو با مدیرعامل و دیگر مسئولین این مجتمع عظیم صنعتی، در آیین افتتاح ساختمان جدید گمرک اختصاصی ذوب آهن شرکت نمود.
مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ۳۱ خردادماه با حضور در مرکز صدا و سیمای اصفهان با بهرام عبدالحسینی مدیر کل و دیگر مسئولین این سازمان در خصوص فعالیت های رسانه ای و فرهنگی مشترک گفت و گو کرد.
فعالیت های زیست محیطی ذوب آهن اصفهان، موضوع برنامه گفتگوی ویژه خبری سیمای اصفهان در روز دوشنبه ۱۶ خردادماه بود که در این برنامه حمید حسینی مدیر بهداشت و محیط زیست ذوب آهن توضیحاتی در این خصوص ارائه داد.