همدان

مهمترین اخبار

همدان از لحاظ جمعیت چهاردهمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌آید و در مرداد سال ۱۳۸۸ به عنوان یکی از کلان‌شهرهای ایران معرفی شد.
هشتمین دوره جشنواره ملی برندهای برتر محبوب در بخش های مختلف در بیش از 100 گروه کالا و خدمات، 12 مردادماه برگزار و شرکت مخابرات ایران به عنوان برند محبوب و برگزیده کشور در گروه کالا و خدمات و در بخش شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی، انتخاب شد.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور مطرح کرد؛

شهید آیت الله مدنی قهرمان حکمت و عقل عملی

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور گفت: شهید آیت الله مدنی ره قهرمان حکمت و عقل عملی و استاد به تمام معنای مطرح در عرفان اسلامی بودند.
مدیر شهرداری منطقه دو همدان گفت: شهرداری منطقه دو همدان تحقق توسعه پایدار و متوازن با اجرای پروژه های فرامنطقه ای را از اهداف خود می داند و با 1400 هکتار وسعت خدماتی به سه ناحیه و 18 محله خدمات ارائه می دهد.
طی مراسمی در شهرستان ملایر تنها شهر المپیکی غرب کشور در استان همدان با حضور تنی چند از مسئولین، پیشکسوتان و قهرمانان کشتی استان همدان و شهرستان رئیس جدید هیئت کشتی این شهرستان منصوب شد.
کلا مطالبه‌گری امری اجتماعی است؛ لذا فرد یا افرادی که مطالبه‌ای را مطرح می‌کنند باید قبل از هر اقدامی به آن مطالبه شکل روشنی بدهند و الزامات مطالبه‌گری‌های اجتماعی را بدانند.
در فضای مجازی که در واقع تبدیل به فضای حقیقی شده است؛ بیشتر و بهتر با هم گفتگو کنیم و حرف بزنیم. برای هم وقت بگذاریم و روابط عمومی خود را با نکات پرمعنی، محترمانه و عاشقانه تقویت کرده و با هم درست حرف بزنیم.
اعتراض تعدادی از پرسنل شرکت علیصدر همدان؛

نامشخص بودن زمان بازگشایی غار علیصدر

مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان از نامشخص بودن زمان بازگشایی غار علیصدر خبر داد و گفت: کلیه پرسنل این شرکت به بیمه بیکاری معرفی شده اند.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان خبر داد:

اتمام لایروبی حوضچه تپه عباس آباد تا چند روز آینده

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: با اتمام لایروبی حوضچه تپه عباس آباد آب رودخانه همدان طی روزهای آتی وارد مدار تامین آب شرب شهر همدان می شود.
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری همدان:

1100 تخت به ظرفیت مراکز اقامتی استان اضافه می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با اشاره به برنامه ریزی هدفمند برای ایجاد زیرساخت ها برای توسعه و رونق صنعت گردشگری استان، گفت: یک هزار و ۱۰۰ تخت به ظرفیت مراکز اقامتی و اقامتگاه های گردشگری سطح استان اضافه می شود.


همزمان با هفته دولت؛

بلوار قدر همدان افتتاح شد

بلوار ۳۵ متری قدر همدان معبر ارتباطی است که منطقه خضر را به شهرک مدنی متصل می کند.