کرمانشاه

مهمترین اخبار

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 23 دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش یک میلیارد ریال در یک کارگاه نجاری در کرمانشاه خبر داد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه خبر داد:

22 روستای جوانرود آبرسانی می‌شوند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از آبرسانی به روستاهای بخش‌های مرکزی و کلاشی شهرستان جوانرود خبر داد و گفت: در حال حاضر برخی از این پروژه‌ها در حال اجرا و برخی دیگر نیز در مرحله مناقصه و تعیین پیمانکار قرار دارند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

تزریق دُز سوم واکسن کرونا آغاز شد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، گفت: تزریق دُز سوم واکسن کرونا برای کادر درمان دانشگاه آغاز شد.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

پرستار بیمارستان فارابی به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پرکشیدن مدافعی دیگر در کرمانشاه خبر داد و گفت: مهدی صالحی، پرستار بیمارستان فارابی کرمانشاه بر اثر ابتلا به کرونا به جمع دیگر شهدای مدافع سلامت استان پیوست.
دکتر ابراهیم شکیبا رییس مرکز بهداشت استان کرمانشاه گفت: با اشاره به برداشته شدن محدودیت سنی تزریق واکسن کرونا در استان واکسیناسیون شبانه نیز فعال شده است.
45 سال از کشف بزرگترین غار آبی آسیا توسط چند زمین شناس انگلیسی می گذرد. غاری زیبا و شگفت انگیز در دامنه کوه شاهو که محققان فرانسوی تخمین زده اند حدود 65 سال پیش متولد شده است.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با اهدای لوح سپاس از اقدامات بانک کشاورزی در کمک به روند بازسازی مناطق زلزله زده و پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان قدردانی کرد.
دادستان کرمانشاه گفت: تعطیلی‌ها به منظور کنترل بیماری کرونا است و همه دستگاه‌های اجرایی در استان کرمانشاه موظف به اجرای کامل آن هستند و کم‌‌کاری را از هیچ دستگاهی نمی‌پذیریم.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت:

روانسر -کرمانشاه پر حادثه‌ترین محور

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تا نیمه مرداد ۱۰۲ نفر در سوانح رانندگی محورهای استان جان خود را از دست داده اند که در مقایسه با سال قبل ۹ درصد کاهش نشان می دهد.
بیمارستان "مسیح" دومین بیمارستان تاریخی ایران :

حال و روز ناخوش دومین بیمارستان تاریخی ایران

بیمارستان "مسیح" دومین بیمارستان تاریخی ایران واقع در محله قدیمی شریعتی کرمانشاه، حدود ۲۰۰ سال پیش توسط مسیونرهای آمریکایی ساخته شد.
شورای اسلامی شهر کرمانشاه با حضور ۹ نفر از منتخبین مردم در فرمانداری کرمانشاه تحلیف شد و هیئت رئیسه سنی مشخص شد.
دکتر محمد بهمن، مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه:

بورس سبز می‌ماند؟

مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه با بیان اینکه شرایط بازار سرمایه در حال بهتر شدن است، گفت: البته این بدان معنا نیست که همچون سال گذشته شاهد رشدهای غیرمنطقی باشیم.
کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت کرمانشاه:

نکات بهداشتی در خصوص تهیه و توزیع نذری

کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه به تشریح نکات بهداشتی در خصوص تهیه و توزیع نذری پرداخت.