فرماندار دهلران تاکید کرد:

برخورد جدی با برگزاری هرگونه تجمع

مجید عسگری گفت: در راستای مقابله با شیوع بیماری برگزاری هرگونه مراسم عزا و عروسی با تراکم جمعیت بالا ممنوع می باشد و ستاد کرونا باید مطابق قانون با صاحبان عزا و عروسی برخورد جدی داشته باشند.

ایلام

آخرین اخبار حاکی از آن است که گزینه حذف کلی رشته وزنه برداری از رقابت های المپیک بر روی میز کمیته بین المللی المپیک قرار دارد.

سایر

خطیب نماز جمعه ایلام اعلام کرد:

ایران اسلامی هیچگاه به دنبال بمب اتم نبوده است

امام جمعه ایلام گفت: در چند سال گذشته بارها دشمنان به کشور ما اتهام ساخت بمب هسته ای را زده اند، اما ایران اسلامی اجازه داد تا بازرسان سازمان انرژی اتمی، از مراکز هسته ای خود بازدید به عمل آورند.

ایلام

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: به برکت خون شهدا و برگزاری کنگره ملی شهدای استان یزد اعطای جهیزیه ایرانی و اسلامی در استان با مشارکت نهادهای مختلف و خیرین بزرگوار توانسته حرکتی عظیم در اصلاح فرهنگ جهیزیه در یزد ایجاد کند.

یزد

امام جمعه اهل سنت قروه با انتقاد از پایین کشیدن پرچم «محمد رسول الله» توسط گروهی از اشرار مسلح در حمله به پاسگاه کورین استان سیستان و بلوچستان و شهادت مامور ناجا گفت: آشوبگران در «سراوان» به دنبال عملی کردن اهداف ضد امنیتی هستند

کردستان

نماینده استان ایلام در مجلس شورای اسلامی:

بخشی از مشکلات، در داخل کشور حل می شوند

سارا فلاحی گفت: هر چند منتقد برخی رفتارهای مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس هستم، اما راه حل برون رفت از مشکلات را در تعامل با تمام احزاب و اقشار سیاسی می دانم.

ایلام

همزمان با میلاد حضرت علی(ع) در یزد؛

برگزاری جشن ازدواج 55 زوج جوان بهابادی

به میمنت میلاد با سعادت مولود کعبه حضرت علی (ع) وروز پدر آئین ازدواج 55 زوج جوان بهابادی با عنوان جشن ازدواج علوی  با حضور فرماندار ، امام جمعه موقت و جمعی از مسئولان محلی  درسالن ناحیه مقاومت بسیج بهاباد  برگزارشد

یزد