کتاب‌هایی درباره بسیج، روی آنتن رادیو

ویژه برنامه "کتاب فرهنگ" امشب با موضوع معرفی کتاب‌هایی درباره بسیج و بسیجی روی آنتن می‌رود.
تصویر کتاب‌هایی درباره بسیج، روی آنتن رادیو

به گزارش پرسون، رادیو فرهنگ امروز، ویژه برنامه‌هایی را با محوریت شناخت و آگاهی‌بخشی از بسیج و شاخصه‌ها و مؤلفه‌های آن تدارک دیده است.

«پویش» یکی از برنامه‌های مستمر رادیو فرهنگ به صورت زنده ساعت 08:00 ویژه برنامه هفته بسیج در گفت‌و‌گو با مسعود سعیدی رئیس بسیج عشایری و دکتر مردانی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور به این مناسبت می‌پردازد ،گفت‌و‌گو با 2 گروه جهادی نمونه مردمی درباره اردوهای جهادی نیز از دیگر بخش‌های این برنامه است

برنامه "سرزمین من" نیز که‌ ساعت 13:00 روی آنتن می‌رود، در بخش گفت‌و‌گوی روز با یکی از مسئولان بسیج همراه می‌شود و در این گفت‌و‌گو درباره تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی رحمت الله علیه صحبت خواهد شد.

کتاب فرهنگ نیز ساعت 20:00 با موضوع کتاب درباره بسیج و بسیجی نویسنده و همراهی امین خرمی و رسول تبیک به عنوان کارشناس مجری مهمانان احمد شاکری و وحید ملتجی است. همچنین برنامه کتاب هفته ساعت 23:30 با خوانش کتاب "نشان یک فصل را بگو" به قلم منیر السادات موسوی از نشر شاهد پخش می‌شود.

گفتنی است، بسیج مستضعفین با فرمان امام خمینی (ره) در 5 آذر 1358 تشکیل شد و پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در دی 1359 به صورت قانونی رسمیت پیدا کرد.

رادیو فرهنگ روی موج FM ردیف 106 مگاهرتز قابل دریافت است؛ علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر امواج رادیو برنامه‌های این شبکه را از طریق برنامه کاربردی ایران‌صدا و یا با مراجعه به سایت رادیو فرهنگ شنونده باشند.

منبع: تسنیم

429291