محسن رضایی:

دشمن در رویای سوریه سازی است

معاون اقتصادی رییس جمهور گفت: سه عامل اصلی حادثه تروریستی ایذه روز گذشته در حال فرار به خارج از کشور در مرز باکو دستگیر و در حال بازگشت به خوزستان هستند.
تصویر دشمن در رویای سوریه سازی است

به گزارش پرسون، محسن رضایی روز جمعه در مراسم تشییع شهدای این عملیات تروریستی افزود: دشمن با ایجاد ناامنی در رویای سوریه سازی است، ولی این رویا با حضور مقتدرانه و آگاهانه این ملت بزرگ محقق نخواهد شد.

وی ناامنی را همزاد تحریم‌ها توصیف کرد و ادامه داد: دشمن که از تحریم‌های غیر قانونی و ظالمانه نتیجه‌ای نگرفته به ایجاد ناامنی روی آورده است تا با ایجاد اخلال اقتصادی و تعطیلی بازار و کار وکسب مردم به اهداف نامشروع خود برسد.
رضایی خطاب به آمریکایی‌ها گفت: ما شما را از منطقه بیرون می‌کنیم.
معاون اقتصادی رییس جمهور در ادامه با بیان اینکه تحریم‌ها را شکست داده ایم و دشمن در رسیدن به اهداف خود شکست خورده است افزود: ما روزانه یک میلیون بشکه نفت صادر می‌کنیم و دولت درحال رفع مشکلات است.
رضایی در ادامه با تسلیت به خانواده‌های معظم شهدای تروریستی اخیر در شهرستان ایذه گفت: این حادثه تروریستی حقیقتا یک حادثه تلخ بود و رهبری و دولت و همه آحاد ملت ایران با شما مردم غیور ایذه همدرد و در غم شما شریک هستند.
وی ادامه داد: تروریست‌ها در هر سوراخی که خزیده باشند آنان را شناسایی و به شدت مجازات خواهیم کرد.
معاون اقتصادی رییس جمهور از مسئولان قضایی خواست افراد جنایتکار به خصوص عوامل تروریستی اخیر ایذه را در اسرع وقت در این شهرستان و در جلوی چشم مردم مجازات کند.
وی به مروم داغدار ایذه اطمینان داد در شناسایی و مجازات عاملان و آمران این حادثه تروریستی کوتاهی نخواهد شد.
رضایی به نقش برجسته مردم ایذه در دوران مبارزات مشروطیت و هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: مردم شریف و شهیدپرور ایذه از این حادثه غمبار قد خم نخواهند کرد.
وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه انقلاب اسلامی حق اعتراض را به رسمیت شناخته است افزود:انقلاب اسلامی پذیرای اعتراضات است، ولی عده‌ای پشت سر اعتراضات مردم دست به اعتشاش زدند و عرصه را بر کسب و کار مردم تنگ کرده اند.
وی در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه در حادثه تروریستی اخیر ایذه سه نفر از حافظان امنیت را مجروح کردند افزود: تروریست‌ها یک شب قبل از حادثه، دوربین‌های محل حادثه را با گلوله تخریب کردند و بعد نیت پلید خود را عملی کردند.

418179