پشت پرده رد پیشنهاد نفت آبادان توسط منصوریان

به نظر می رسد علیرضا منصوریان پیشنهاد سرمربیگری صنعت نفت آبادان را به دلیل حضور در تیم ملی رد کرده است.
تصویر پشت پرده رد پیشنهاد نفت آبادان توسط منصوریان

به گزارش پرسون، پس از تغییر و تحولات مدیریتی در باشگاه آبادانی، تصمیم به برکناری رضا پرکاس گرفته شد. درپی این اتفاق پیشنهاد سرمربیگری به علیرضا منصوریان ارائه شد اما این مربی استقلال نپذیرفت و حالا شنیده می شود پشت پرده این جوتب منفی، احتمال حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بوده است.

درحالی که اخباری مبنی بر لژیونر شدن علیرضا منصوریان و مربیگری در امارات به گوش رسید، شنیدیم او شانس مجددی دارد که باز در کنار کارلوس کی روش کار کند. این شانس منوط به رد پیشنهاد کمک مربیگری در تیم ملی از سوی جواد نکونام است. سرمربی فولاد خوزستان هنوز مردد است و تصمیم نهایی در خصوص پیشنهاد کارلوس کی روش را نگرفته است. از طرفی دیگر شنیدیم یکی از اعضای با نفوذ فدراسیون فوتبال که رابطه صمیمانه ای با علیرضا منصوریان دارد این مربی استقلالی را به کی روش معرفی کرده است.

جالب آن که خود کارلوس کی روش به تازگی گفته است: " وقتی در ۱۰ روز اخیر این پیشنهاد به من شد، به خودم گفتم چه کسی این صلاحیت را دارد و کدام آدم در ایران، من را بعد از ۵، ۶ سال کار کردن با من و رابطه‌ای که بین ما شکل گرفته، بیشتر می‌شناسد، هیچ تردیدی نداشتم و گزینه اولم جواد بود. نکونام جزو رکوردداران تیم ملی است، کاپیتان تیم ملی بوده و الان سرمربی است، بازیکنان جوان برای او احترام زیادی قائلند و بعضی بازیکنان فعلی تیم کنارش بازی کرده‌اند."

منبع: خبرورزشی

417847